Kredi Sayfam

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır? (KISA YOLU)

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşmanın kısa yolunu, basmanız gereken tuşları ve müşteri temsilcisiyle görüşerek yapabileceğiniz bütün işlemleri yazımızdan inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır? (KISA YOLU)

Ziraat Bankası müşteri danışmanına bağlanmak ve anında finansal destek almak için banka çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi hizmet numaralarında yararlanılmaktadır. Ziraat Bankası müşteri temsilcileri 7/24 telefonun diğer ucunda müşterilerinden gelecek finansal soruları cevaplamak için hazır bulunmaktadır. Ziraat Bankası müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır? sorusunun cevabı ise; 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 hizmet numaralarını arayan kişiler Ziraat Bankası işlemlerini gerçekleştirebilirler şeklinde verilebilmektedir.

Müşteri temsilcilerine kolayca bağlanmak için Ziraat bankası müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemi sayesinde almak istediğiniz hizmet için müşteri temsilcisine beklemeden bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası ile ilgili tüm işlemler hakkında detaylı bilgileri almanızı sağlayacak müşteri temsilcileri 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma 2019

Ziraat Bankası çağrı merkezlerine bağlanarak karşınıza çıkacak operatörün yönlendirmesi ile finansal destek almak istediğiniz bölüme bağlanmanız mümkün olmaktadır. Ziraat Bankası tarafından kafanızı karıştırmama adına sizler için kolaylık sağlayacak olan bir yöntem geliştirilmiştir. Bunun için yapmanız gereken 444 00 00 numarayı ya da 0850 220 00 00 numarayı aramak olacaktır. Arama sonunda karşınıza menü çıkacaktır. Menüyü dinlemeye başladığınız anda Ziraat Bankası müşteri temsilcisine hızlı bağlanma için sırasıyla;

 • Önce 1 tuşuna basılmalıdır.
 • Ardından gelen menüyü dinlerken 6 tuşuna basılmalıdır.
 • Daha sonra ise konuşan menüde 0 tuşuna basılmalıdır.

Konuşan menüde belirtilen 1, 6 ve 0 tuşlarına sırasıyla basan müşteriler Ziraat bankası müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanmış olacaklardır. Müşterilerin arama yaptığı saatlerde fazla müşteri görüşmesi var ise kısa bir süre sıraya konularak müşteri temsilcisine bağlanılması mümkün olacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Operatör Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezlerine bağlanma işlemini deneyen kişiler müşteri temsilcilerine rahat bir şekilde ulaşabilirler. Ziraat müşteri hizmetleri 444’lü iletişim çağrı numarasını arayan kişiler 7/24 destek veren müşteri temsilcilerine Ziraat Bankasının geliştirdiği direkt bağlanma yönteminden yararlanarak kolayca ulaşabilirler. Ziraat Bankası Müşteri Hizmet numarası olan 444 00 00 numarasını ya da 0850 220 00 00 numarasını arayanlar banka müşteri temsilcilerine kısa bir işlem sonunda bağlanmış olmaktadırlar.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

Ziraat Bankası Müşteri temsilcilerini aramanızı 0850 220 00 00 üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanma işlemi sonucunda alacağınız bilgiler şunlardır;

 • Kredi başvuru işlemleri
 • Kredi faiz oranalar
 • Kredi kartı başvuru işlemleri
 • IBAN ve hesap numarası öğrenme işlemleri
 • EFT ve Havale işlemleri
 • Bireysel emeklilik başvuru işlemleri
 • Ziraat Bankası kampanyaları hakkında detaylı bilgi alma
 • Şifre belirleme ya da değiştirme işlemleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Kuruluş tarihi Osmanlı dönemlerine dayanan 1863 yılından beri hizmet veren Ziraat Bankası ülkemizin önemli devlet bankaları arasında bulunmaktadır. Ziraat Bankası müşterilerine yardımcı olmak için kurduğu sistem ile finansal tüm soruların cevabını almanıza yardımcı olmaktadır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma tuşlarını kullanarak müşteri temsilcilerine ulaşmanız oldukça kolay olmaktadır. Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine ulaşmakta sıkıntı çeken kişiler müşteri hizmetleri direkt bağlanma yolunu deneyebilirler. Ayrıca Ziraat Bankası çağrı merkezinden müşteri temsilcilerine bağlanarak finansal konularda destek almak mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayanların hızlı bir şekilde işlem yapmalarını sağlayacak olan sistemdeki menü programıdır. Hangi menüden işlem yapabileceğinize dair sayılar şu şekildedir;

 1. Kart işlemleri
 2. İban ve hesap bilgi işlemleri
 3. OGS ve HGS işlemleri
 4. Kredi ve Kredi kartı ile ilgili işlemler

Belirtilen rakamlar üzerinden ulaşabileceğiniz işlemlerden hangisini gerçekleştirmek istiyorsanız menü okunmaya başlandığında o sayı üzerine tuşlayarak sıra beklemeden işlemini yapacağınız seçeneğe ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi hizmetlerinden faydalanarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kayıp ve Çalıntı Kart İptali İçin Yapılması Gerekenler

Kredi ya da banka kartları kayıp olan Ziraat Bankası müşterilerinin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeleri gerekir. Bunun için yapılması gereken Ziraat Bankasında kayıtlı bulunan telefon numaranızdan 444 00 00 ya da 0 850 220 00 00 aranarak müşteri temsilcisine bilgi vermek olacaktır. Ziraat kayıp ve çalıntı ihbarında bulunmak için Ziraat bankası müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekecektir. Bunun için öncelikle soyadı doğrulaması yapmanız gerekir.

Eğer soyadınız doğru söylenmediyse hemen 1 tuşuna basarak T.C. kimlik numarasının girilmesi ve müşteri kimliğinin belirlenmesi gerekecektir. Kimlik doğrulama işlemini tamamlayan kişiler 0 tuşuna basarak kayıp ve çalıntı kartları ile ilgili bilgileri müşteri temsilcisi ile paylaşırlar. Yapılan bilgilendirme görüşmesi sonunda kart iptal edilerek yeni bir kart müşteriye gönderilecektir.

İşlem sırasında kartınızı direkt olarak iptal edebilir ya da kartınızı değiştirebilirsiniz. Kartınız kötü amaçlı kullanım için ele geçirilmiş olabilir. İleride yaşanacak sıkıntıları önlemek adına bu noktada kartların değiştirilmesi işleminin yapılması daha güvenli olmaktadır.  Çünkü kartınız değiştiği anda hesap numaralarında değişerek daha güvenli kullanılabileceğini unutmamak gerekir.

Ziraat Bankasından İnternet Bankacılığı

100 yıldan fazla süredir hizmetlerine devam eden köklü devlet bankası olan Ziraat Bankası’ndan finansal destek almak için;

 • Ziraat bankası şubelerini ziyaret ederek bizzat müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
 • Ziraat Bankası müşteri hizmet numaralarını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
 • Ziraat Bankası çağrı merkezinden kolayca müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası internet şubesini kullanarak işlemlerinizi online olarak ve kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Mobil bankacılığı kullanarak finansal konularda yardım alabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası ATM’lerinden destek alabilirsiniz.

Ziraat internet şubesi 2019 yılında müşterileri için oldukça pratik ve online seçenekler sunmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan işlemler, bankacılık hizmetleri alanında oldukça uygun seçenekler ile kolaylık sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Online

Ziraat bankası müşteri temsilcisi numaralarını arayan kişiler tüm hesap bakiyeleri hakkında bakiye sorgulama hizmetlerinden yararlanabilirler. Hesaplarında ne kadar para kaldığını öğrenmek için sesli komut hizmetinden yararlanılması da mümkün olmaktadır. Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde hesapların iptal edilmesi işlemi gerçekleştirilebilir.

Şubelere gitmeye gerek kalmadan Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlemi 444 00 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak hızlı bir şekilde ve kolaylıkla yapılabilir. Ziraat Bankası online bakiye sorgulama işlemlerini de internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

İletişim Numarası Şikâyet İşlemi

Ziraat Bankası ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanması söz konusu olursa şikâyet edebileceğiniz ilgili birimler;

 • Ziraat Bankası web adresi
 • Ziraat Bankası çağrı merkezleri olacaktır.

Ziraat bankası iletişim numaralarını arayarak ya da Ziraat Bankası web adresine girerek gerekli formu dolduran müşteriler şikayetlerini ilettikleri anda yorumlarına editörler tarafından hızlı bir şekilde cevap alacaklardır. Ziraat Bankası editörleri sorunlarınıza ilişkin tüm konularda çözüm odaklı yanıtlar verecek ve sıkıntılarınız en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

2019 Ziraat Bankası Hizmetleri

Kuruluş tarihi ile köklü bir geçmişe sahip olan Ziraat Bankası günümüzde bankacılık sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam eden Ziraat Bankası, birçok kanaldan müşterilerine hizmet verirken geniş bir hizmet yelpazesi ve ürün ağı sunmaktadır.

Verdiği hizmetlerde hazırladığı çeşitli kampanya ve promosyonlar ile müşterilerine en uygun vade ve fiyat seçenekleri imkânı sağlamaktadır. En uygun hizmet ve ürünleri en uygun finansal desteklerle müşterilerine sunan Ziraat Bankası yurtdışında da birçok noktada uluslararası hizmet ağına sahip bankadır. Müşterilerinden aldığı destekle müşteri memnuniyeti için hizmet veren Ziraat Bankası bankacılık hizmetleri;

 • İnternet şubeleri,
 • Sayısız ATM noktaları,
 • Çağrı merkezi hizmetleri,
 • Telefon ve mobil bankacılık uygulamaları ve
 • Diğer kanallar da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

ZİRAAT BANKASI İLE İLGİLİ DİĞER YAZILAR

Ziraat Bankası Sms İle Kredi

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.