Kredi Sayfam

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır

İnternet şubesine giriş için şifre alımını öğrenmek isteyenler için detaylı anlatım hazırladık. Basit bir şekilde öğrenebileceğiniz Ziraat Bankası İnternet şubesi şifresi alma anlatımını dikkatli bir şekilde inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz Ziraat Bankası İnternet bankacılığı şifrenizi mutlaka almalısınız. Bankanın İnternet şubesi kullanan müşterileri için hazırladığı tüm kampanyalardan anında haberdar olabilir, sizin için sunulan fırsatları kaçırmadan takip edebilirsiniz. Cep telefonunuza indireceğiniz cep şubesi uygulaması sayesinde bildirimleri açarak yeni gelişmelerden anlık olarak faydalanabilirsiniz. Kredi kullanmak istediğinizde sizin için düşük faizli kredi imkanlarını değerlendirebilir, şubeye gitmeden kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu ve daha bir çok özelliği bir araya getiren cep şubesini mutlaka indirmeyi unutmayın. İnternet şubesini ister mobil cihazlarınızda, isterseniz masaüstü cihazlarınızda kolaylıkla açarak işlem gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Tek yapmanız gereken İnternet şubesine giriş için gerekli olan şifreyi almak ve bankacılık hizmetlerinizi İnternet üzerinden gerçekleştirmek.

Ziraat bank internet bankacılığı şifre alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma Anlatımı

Aktif olarak bankacılık işlemlerine ihtiyaç duyuyor iseniz cep şubesini kullanmanızda fayda var. Tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası’da müşterileri için İnternet bankacılığı hizmetini sunuyor. Hesap açtıktan sonra dilerseniz bankada müşteri temsilcileri vasıtası ile cep şubesi giriş şifrenizi almanız mümkün. Bunun dışında şifrenizi almak için bankanın resmi web sitesi olan Ziraatbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kolaylıkla şifre oluşturmak için T.C kimliğinizi yanınızda bulundurmalısınız.  Sizden istenilen bilgileri eksiksiz girerek doğrulama gerçekleştirmelisiniz. Telefonunuza gelen SMS doğrulamasını girdikten sonra sizden şifrenizi belirlemeniz istenecektir. Kolay bulunabilir olmayan bir şifre belirledikten sonra kaydetme işlemini gerçekleştirin. Bu işlemden sırasında sizden hesap kartı numarası yada kredi kartı numarası isteyebilir. Bu nedenle her ikisini’de yanınızda bulundurarak işlem yapmanız daha hızlı çözüm imkanı sunacaktır.

Şifrenizi oluşturduktan sonra giriş yapamıyor ve hata alıyor iseniz müşteri hizmetlerini arayarak yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı şifresini direk alabileceğiniz link:  Buraya Tıklayın

Önemli Bilgi: Ziraat Bankasında 18 yaşından küçük olan çocuklarınız adına açılan hesaplarda İnternet şubesi şifre alımı mümkün değildir. Bu nedenle yaşı küçük olan hesap sahiplerinin Anne ve Babası ihtiyaç duyduklarında şubeye giderek işlem yapması gerekmektedir. Yasalar gereği yaşı küçük olan kişilerin İnternet bankacılığını kullanması uygun değildir. Bunun için sadece kişinin aile büyükleri bankadan işlem gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bank İnternet Şifresi Unuttum

İnternet bankacılığı ile ilgili tüm işlemlerimizi kolaylıkla mobil cihazlarımız ve İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Bazı durumlarda şifremizi unutabiliyor, sıfırlama gereği duyuyoruz. Bu durumda panik yapmanıza gerek yok. Sakin bir şekilde bankanın İnternet sitesine giriş yaparak ”şifremi unuttum” menüsünden yeni şifre talebi oluşturabilirsiniz. Bunu yapmanız için sizden bazı doğrulama işlemleri istenecektir. Bunların başında T.C. Kimlik numaranız ve bankaya kayıtlı cep telefonunuzun yanınızda olması gelir. İstenilen alanları doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekir. Bu sayede siz olduğunuzu doğrulayarak yeni şifre oluşturma alanına yönlendirileceksiniz. Bu bilgiler dışında şifre oluşturma esnasında sizden bankaya kayıtlı kredi kartı numarası’da istenebiliyor. Bu nedenle yanınızda bulundurmanız fayda sağlayacak ve işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Ziraat Bankası Şubeden ve Telefonla Şifre Alma

Tüm bu işlemlerin dışında şifrenizi unuttuğunuz anlarda size en yakın şubeye giderek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şifrenizi başkasına kaptırdığınızda’da izleyeceğiniz adımlar bu şekildedir. Hızlı bir şekilde müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek şifrenizi yenilemeniz hayati önem taşımaktadır. Günün her saati sizlere yardımcı olmak için bekleyen müşteri hizmetlerini 444 00 00 numarasından arayabilirsiniz. Arama esnasında tüm menüleri dikkatli bir şekilde tuşlayarak hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Yaşadığınız diğer sorunlar için ve İnternet bankacılığı girişinizi dondurmak içinde destek almanıza yardımcı olunacaktır. Telefonla yaptığınız tüm görüşmeler müşteri deneyimi için kayıt altına alındığını unutmayın. Görüşme esnasında sorununuz ile ilgili çözümün kolay olması için açıklayıcı bir dil ile sorununuzu belirtmeye çalışın. Doğru bilgiler ışığında sorununuz daha hızlı çözülecek ve şifre işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.