Kredi Sayfam

Vakıfbank Kredileri Nelerdir?

Vakıfbank Kredileri Nelerdir?

Vakıfbank Türkiye’de devlet destekli olan ve müşterilerine en uygun kredi oranları ile beraber taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kullanmalarına yardımcı olan bir banka kuruluşudur. Vakıfbank kredileri nelerdir? sorusuna cevaben bankanın kredilerinin temelde bireysel kredi ve kurumsal kredi olmak kaydı ile ikiye ayrıldığı görülür. Bu krediler kapsamında diğer banka kurumlarına oranla daha düşük faiz oranı ile kredi alımı mümkün olmaktadır. Vakıfbank üzerinden kredi çekmenin pek çok çeşitli yolu da bulunur.

Vakıfbank Bireysel Krediler

Vakıfbank tarafından güncel bir şekilde müşterilere verilen kredi seçenekleri arasında; taksitli ihtiyaç kredisi, taşıt kredileri, sarı panjur ev kredisi şeklinde üç ana başlık inceleyebilmek mümkün olur. Taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında müşterinin ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi, otomobil rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi, bireysel iş yeri kredisi, arsa iopteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi alabilmeleri mümkün olur. Bununla beraber taşıt kredileri kapsamında 0 km taşıt kredileri, ikinci el taşıt kredileri ve doğa dostu taşıt kredileri gibi kredi seçenekleri de bulunmaktadır.

 Vakıfbank Kurumsal Krediler

Ticari kimliğe sahip olan kişilerin alabilecekleri bu kredi türü Vakıfbank içerisinde bir çok seçenek ile verilmektedir. Nakdi krediler, gayri nakdi krediler, proje ve yatırım kredileri, dış ticarin finansmanı, ticari kartlar ve çek ve diğer geri ödeme araçları olmak üzere temelde bir çok işlemin yapılabileceği Vakıfbank kurumunda kurumsal krediler nakdi ve gayri nakdi olmak üzere ikiye ayrılır. Bu iki kredi türü üzerinden alım yapabilmek mümkün olurken Vakıfbank kurumunda bulunan kredi seçeneklerine göz atabilmek için kurumun resmi web sitesi de ziyaret edilebilir. Vakıfbank devlet destekli bir banka olduğu için bütün kredilerini uygun faiz ile verir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.