Kredi Sayfam

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Telefon Numaraları

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Telefon Numaraları

Türk Telekom müşteri hizmetlerine kolay bağlanma yöntemleri sayesinde, gereksiz tuşları tıklamanız ya da dakikalarca hatta beklemeniz gerekmeden, direkt olarak bağlanabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt şekilde bağlanabilir ve sorunlarınızı daha hızlı şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Eğer Türk Telekom tüketici şikayetleri bölümünü kullanmanız gerekiyorsa, direkt müşteri hizmetlerine bağlanma hizmeti ile mobil, ev ya da internet hakkında karşılaşabileceğiniz hataları kısa sürede kolayca giderebilirsiniz. Bunun için:

 • Canlı olarak Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanmak için ilk olarak 444 1 444 numarasını tuşlamanız gerekmektedir.
 • Tuşlamayı yaptıktan sonra 1 tuşuna basmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra 6’yı ve 0’yı tuşlamanız halinde direkt olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası ve direk bağlanma 2019

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Ulaşma Yöntemleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası genellikle uzun süre arayanları hatta bekleterek, farklı alanlara yönlendirmektedir. Zaman kaybetmemek ve direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşmak için bazı tuşlama kombinasyonlarını denemeniz gerekmektedir. Türk Telekom ile ilgili tüm sorunlarınızı bu hattan iletmeniz gerekmektedir. Kısa sürede çözüme ulaşmak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 1 444 numarasını aramanız yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra:

 • Telefon ile 444 1 444 numarasını arama imkanınız yoksa, internet sitesi üzerinden işlemleri tamamlayabilirsiniz.
 • İnternet sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi siteye bırakmanız durumunda, müşteri hizmetleri en kısa sürede sizlere dönüş yapacaktır.

Türk Telekom Müşterisi Olmayanlar İçin Direkt Bağlanma Yöntemi

Türk Telekom müşterisi olmayanların müşteri temsilcisine bağlanması için araması gereken numara 444 1 500 olmaktadır. Bu numarayı arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ancak bu yöntemle Türk Telekom’a ulaşmak isteyen kişilerin hatlarına belirli bir ücret yansıtılmaktadır. Ayrıntılar için resmi web sitesini buradan ziyaret ediniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Ttnet müşteri hizmetlerine hemen bağlanma işlemleri için yukarıda bulunan adımları inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Tüketici Hakları şikayetlerinizi aktif etmek için Türk Telekom şirketinin resmi internet sitesine giriş yaparak:

 • Sağ üst köşede bulunan alandan giriş yapın.
 • Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra üst bölümdeki menü kısmından Tüketici Şikayetleri kısmına tıklayın.
 • Karşınıza çıkacak olan formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurun.
 • Tüm kutuları eksiksiz şekilde doldurmanız halinde 10 iş günü içerisinde yetkili kişiler geri dönüş yapacaktır.

Türk Telekom’da Müşteri Hizmetlerine En Kısa Sürede Bağlanma

Türk Telekom’da müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler ise:

 • 500 ya da 444 1 500 Türk Telekom müşteri hizmet numarası arayabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra sırayla tuşlamanız gereken sayılar ise: İlk önce 2, daha sonra 1 ve 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine saniyeler içerisinde bağlanabilirsiniz.
 • 500 ve ya 444 1 500 Türk Telekom acil destek telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra ilk olarak 2’yi ve daha sonra 0’ı tuşlamanız gerekmektedir.
 • 500 ya da 444 1 500 Türk Telekom müşteri hizmet numarası arayabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra sırasıyla lk olarak 6’yı ve daha sonra 0’ı tuşlamanız müşteri hizmetlerine ulaşmanız için yeterli olacaktır.

Türk Telekom Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Ttnet ve Avea müşteri hizmetleri no tek bir hat değildir. Türk Telekom kullanıcıları her türlü bilgi, şikayet, öneri ve fatura verileri için 444 1 500 hatlı numarayı tuşlayabilir. Bunun yanı sıra 500 ya da 444 1 444 numaraları da aranabilmektedir. Bu numaraları çevirdikten sonra arayan kişiler, ilgili departmana yönlendirilir. Ancak Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak ve gerçek bir çalışanla konuşmak, oldukça uzun süre alabilir. Özellikle Türk Telekom kullanıcısı olmayan kişiler, müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanma sorunu yaşamaktadır. Bu olumsuzlukları yaşamamak ve en kısa sürede Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıdaki tuş kombinasyonlarını deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisi Kolay Bağlanma

Türk Telekom’a en kısa sürede bağlanma için doğru numaraları aramanız ve doğru tuş kombinasyonu yaparak işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 1 500 ve 500 numaralarını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra:

 • Türk Telekom kullanıcıları SMS ile,
 • Online web hizmetleri ile,
 • Bayiilik hizmetleri ile müşteri temsilcisine kısa sürede ulaşabilmektedir.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak dilerseniz kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz de ek paket satın almak için talep oluşturabilirsiniz. Ödeme problemlerini çözmek ve hat işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan müşteri temsilci numarasını aynı zamanda şikayet için de kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2020

2020’da Türk Telekom müşteri hizmetleri nosu 444 1 500 olarak belirlenmiştir. Türk Telekom’a aynı zamanda 500 ve 444 1 444 hatlı numaralardan da ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak ve iletişim kurmak için gerekli numarayı tuşladıktan sonra belirli numaralar kullanarak hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ulaşılmıyor

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşamama durumlarında 3 farklı numarayı deneyebilirsiniz. Hatlar genellikle müşterileri farklı departmanlara yönlendirdiği için kullanıcılar direkt olarak gerçek müşteri temsilcisine ulaşmakta güçlük çeker. Türk Telekom’a ulaşabileceğiniz numaralar ise: 500, 444 1 500 ve 444 1 444 olmak üzere üç hizmet numarası olmaktadır.

 • 500 veya 444 1 500 numarayı aradıktan sonra ilk önce 2’ye basın. Daha sonra 1’e basın ve son olarak da 0’a basın. Tuşlara basarken 2 saniye beklemek gerekmektedir. Aksi halde konuşma başa sarabilir ya da arama sonlandırılabilir.
 • 500 ya da 444 1 500 numarayı aradıktan sonra ilk önce 2’ye basın ve daha sonra iki saniye kadar bekleyip 0’a basın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt olarak ulaşmak için 444 1 44 numarasını arayabilirsiniz. Özellikle müşteri hizmetlerine acil bağlanmak durumunda olanlar ve direkt müşteri temsilcisi ile irtibata geçmek için yapmanız gerekenler ise:

 • 444 1 444 ‘ü tuşladıktan sonra önce 1’e basın. Daha sonra iki saniye kadar bekleyip 3’e ve son olarak 0 rakamını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
 • 444 1 444’ü aradıktan sonra ilk önce 1’e, ardından yeniden 1’e ve sonrasında 3 rakamına, bastıktan sonra yeniden 1 rakamına basın. Daha sonra 4 rakamına basarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine En Çabuk Bağlanma

Türk Telekom müşteri hizmetlerine acil bağlanma ihtiyacı doğabilmektedir. Bu gibi durumlarda 2020 senesinde müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda verilen yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunun dışında acil olarak müşteri temsilcisine bağlanmak durumunda olan kişiler:

 • 500 veya 444 1 500 numarayı aradıktan sonra ilk önce 6’ya basın ve sonra 0’a basarak müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Mesaj Göndermek

Türk Telekom’a SMS gönderme hizmeti sayesinde Türk Telekom’un size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine mesaj atmak için Türk Telekom’un resmi internet sayfasına numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra tüketici şikayetleri alanından numaranızı ve şikayetinizi bırakabilirsiniz. Bu şekilde 10 gün içerisinde Türk Telekom yetkilileri sizlere ulaşacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.