Kredi Sayfam

Tüm Bankaların ATM Para Çekme Limitleri

Tüm Bankaların ATM Para Çekme Limitleri

İhtiyacımız olduğunda günlük ATM para çekme limitleri bizler için büyük önem taşımaktadır. Yüksek miktarda para ihtiyacımız olduğunda bankamatikler bizlere belirlenen tutar çerçevesinde ödeme yapabilirler. Bu yüzden bankaya göre değişen günlük bankamatikten para çekme limitlerini sırasıyla sizlere sunmak istedik. Bu sayede ihtiyacınız olduğunda ne kadar nakit çekebileceğinizi öğrenebilir, aklınızda soru işareti kalmadan çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta sonları ve genelde mesai saatleri sonrasında işimize yarayan ATM’ler sayesinde para çekebiliyor, hesabımıza para yatırabiliyoruz. Durum böyle olunca hayatımızda vazgeçemediğimiz alışkanlıklardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu bankanın düşük nakit çekme özelliğine kıyasen farklı alternatif yöntemler sunarak limit yükseltme imkanları’da bulunmaktadır. Bunlardan sizlere bahsetmek ve sırasıyla tüm bankaların kartları ile günlük çekebileceğiniz paranın miktarlarını öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Bankaların müşterileri için her geçen gün farklı ayrıcalıklar sunduğu ve nakit ihtiyaçları için çeşitli para çekme seçeneklerini unutmamak gerekir. İnternet bankacılığı sayesinde bankamatik dışında cebe havale ve başka hesaba para gönderme seçeneklerini kullanarak’ta yüklü miktarda nakit ihtiyaçlarımızı aynı gün içinde kullanma şansına sahip olabiliyoruz.

Bir çok işlem yapabileceğimiz bankamatikler bizlere fatura ödeme, para transferi, para yatırma ve vergi ödemeleri gibi seçenekler sunuyor. Aynı zamanda isterseniz TL yükleme imkanından’da yararlanabilirsiniz. Hayatımızda bir çok işlemi kolaylaştırmakta ve bizleri hızlı bir çözüme kavuşturduğu gerçektir. Nakit ihtiyaçlarınız için hangi bankayı kullanır iseniz kullanın zorluk yaşamadan alabileceğiniz miktarlar ve seçenekler aşağıda sizler için sıralı bir şekilde yer almaktadır.

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti

Türkiye’de en çok kullanılan bankalar arasında yer alan Garanti’den günlük nakit çekim işlemlerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanın belirlediği tutarlar dahilinde para çekme işlemi yapmak istediğinizde belirli bir çekim ücreti ödeyerek gerçekleştirmeniz mümkündür. Kapalı olduğu zamanlarda Bankamatik dışında bir çok seçenek sunan bankanın cep şubesini indirerek daha fazla çekme işlemi yapmanız mümkündür. Bunlar arasında cebe havale, QR kod ile para çekme ve başka hesaba havale ederek nakit çekme işlemleridir. Bu sayede fazla çekmek istediğiniz parayı rahatlıkla çekme fırsatına sahip olabilirsiniz. Her gün gece 12.00 itibari ile yenilenen para çekme limitinizi yeniden kullanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Garanti müşterisi iseniz aşağıdaki belirlenen tutarları gün içinde bankaya ait her hangi bir bankamatik aracılığı ile kullanabilirsiniz.

 • Mevduat hesabınıza bağlı banka kartı ile günlük çekebileceğiniz tutar 2.000 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kartsız yapacağınız işlemlerde QR Kod okutarak ( Cep Şube İle ) nakit limiti 3.000 TL olarak belirtilmiştir.
 • Bankaya ait kredi kartı ile günlük nakit avans olarak 6.000 TL çekebilir, bunun için işlem ücreti ödersiniz.

Ziraat Bankası Günlük ATM Para Çekme Limiti

Devlet bankalarından birisi olan Ziraat sayesinde günün her saatinde dilediğiniz bankamatikten para çekmeniz mümkündür. Çok düşük faiz oranları ve işlem ücretleri ile müşterilerine hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Bu neden ile müşteri potansiyeli en büyük bankalar arasında yerini korumaktadır. Bir çok teşvik ve destek kredileri için kolaylıklar sağlayan bankanın hesap kartı ile ATM’lerden günlük çekebileceğiniz nakit için detayları sizlere sunmak istedik. İhtiyaçlarımız için her hangi bir yerde para çekmek istediğimizde günlük çekim limitini aşmamız durumunda hesabımızda para olsa bile gece 12.00 saatinden sonra tekrar para çekme işlemi gerçekleştirebiliriz. Buna ek olarak banka kartınız ile alışveriş yapmanızda hiç bir sınır bulunmaz. Günlük dilediğiniz kadar alışveriş yaparak acil ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılama fırsatınız bulunuyor. Türkiye’nin her yerinde şubesi ve bankamatikleri bulunan bu bankayı tercih ettiğiniz için pişmanlık duymayacağınızı’da söylemekte fayda var. Eğer düzenli bir para akışı gerçekleştiriyor iseniz düşük işlem masrafları ve avantajlı kampanyalardan faydalanmak için denemenizi öneriyoruz. Fazla uzatmadan şimdi Ziraat ATM’lerinden günlük ne kadar para çekme limitiniz bulunuyor bunları belirtelim.

 • Bireysel müşteriler için günlük nakit çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir.
 • Bankadan Emekli maaşı alan kişiler günlük nakit çekme limitine takılmazlar.
 • İşlem ücreti ödeyerek günlük çekme limiti olan 1.500 TL’nin üzerinde nakit çekme imkanı sağlanmaktadır.

İş Bankası Günlük ATM’den Nakit Çekme Limiti

Her bireyin sık kullandığı bankalar arasında İş Bankası yer alıyor. Müşteri kitlesini günden güne genişleten bu bankanın bankamatik kartını kullanan kişiler için belirlediği nakit çekim limiti bulunmaktadır. Bu limiti gün içerisinde dilediğiniz İş Bankası ATM’si üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bazı zamanlarda şüpheli işlem algılanması durumunda cep telefonunuza onay kodu gönderilerek para verilmektedir. Çoğu zaman yüksek nakit çekme işlemleriniz esnasında bu doğrulama sizler için hayati önem taşımaktadır. Kartınızın çalınması veya kopyalanması durumunda alınacak bir tedbir olarak’ta değerlendirebiliriz. Size en yakın bankamatikler sayesinde hem cep şube sayesinde QR kod okutarak para çekebilir, hemde kartınız ile para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. QR Kod ile çektiğiniz tutar kartınızın günlük çekim limiti ile aynı sayılmaz ve etkilemez. Daha fazla sizi yormadan günlük çekebileceğiniz tutarları aşağıda detaylı bir şekilde sizlere sunalım.

 • Normal banka müşterileri için ile 1.500 TL nakit çekme limiti belirlenmiştir.
 • Limit arttırarak nakit para çekme limitini arttırabilir, işlem ücreti ödeyerek 1.000 TL daha arttırabilirsiniz.
 • Özel kurum, şirket sahibi gibi kişilerin günlük çekim limitleri bankaya bildirilmesi halinde yükseltilebilir.

QNB Finansbank +( Enpara) ATM’den Para Çekme Limiti

Türkiye’nin en iyi dijital bankalarından birisi olan QNB Finansbank ile günün her saatinde nakit çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankada hesabınız olması ve kartınız olması yeterlidir. Bunun dışında İnternet bankacılığı ile’de kolaylıkla QR kod okutarak para çekme imkanınız bulunuyor. Bankanın müşterileri için çeşitli nakit çekme limitleri bulunmaktadır. Bunlardan sizlere sırasıyla bahsedecek ve günlük ne kadar nakit kullanabileceğinizi belirteceğiz. Bu sayede ihtiyacınız olan parayı bankalar kapalı olsa bile ATM’ler üzerinden çekebileceksiniz. İşlem güvenliği nedeni ile uygulanan günlük nakit çekim limitleri isteğiniz doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bireysel müşteri ile şirket sahiplerinin yararlandığı özellikler tamamen ayrılmaktadır. Banka bünyesinde bulunan Enpara ile daha yüksek nakit çekme fırsatı’da sizlere sunulmaktadır. Bu sayede günlük ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı çözmek konusunda en net çözümler arasında yer almaktadır. Ayrıca işlem ücreti, para transfer ve eft işlemlerinden hiç bir ücret talep edilmemektedir. İşte sırasıyla listelediğimiz günlük nakit çekme limitleri;

 • QNB Finansbank, Bireysel ve kişisel müşteriler için Günlük çekilebilecek standart tutar 1.500 TL’dir.
 • İşlem limitini aşmak isteyenler standart limitleri kadar nakit çekmek için işlem ücreti öder.
 • Şirket veya kurumlar için belirlenen günlük para çekme limiti daha üst sınırlarda sağlanıyor.
 • Enpara.com kartı ile günlük çekilebilecek nakit miktarı 7.500 TL olarak belirlenmiştir.
 • QR Kod ile Enpara üzerinden çekebileceğiniz günlük tutar 500 TL olarak kesinleştirilmiştir.

YapıKredi Günlük Para Çekme Limiti ( ATM )

Türkiye’de adından sıkça söz edilen bankalar arasında yer alan Yapıkredi bankasının günlük para çekme limitleri oldukça fazladır. Diğer bankalara kıyasen bir çok konuda özel imkanlar sunmakta ve ayrıcalıklar tanımaktadır. Günümüzde en çok kredi veren bankalar listesinde yer alması’da müşteri kitlesini büyütmekte en büyük kaynaktır. Günlük nakit ihtiyaçlarınızı çeşitli kategorilerde yükseltme şansına sahip olabilmekte ve dilediğiniz gibi fatura ödeme, vergi borcu ve Eft işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya ait para kart ile günlük nakit çekme limitlerini sırasıyla aşağıda bulabilirsiniz. Özel bankalar arasında popüler ve müşteri memnuniyeti ön planda olarak ilerleyen bankanın sizler için sunduğu günlük nakit çekme limitleri aşağıda detaylı bir şekilde sıralanmıştır. Sizde aklınızda bu soru ile takılma yaşıyor iseniz incelemenizde büyük fayda var.

 • Standart günlük nakit çekme limiti 2.000 TL olarak belirtilmiştir.
 • Bireysel müşteri iseniz günlük çekebileceğiniz maksimum tutar 3.500 TL’dir.
 • Şirket olarak hesap açmış iseniz günlük 5.000 TL’ye kadar ATM’lerden nakit çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Ardıç Paketi üyeleri günde belirlenen limitlerin 2 katına kadar para çekme işlemi yapabilir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.