Kredi Sayfam

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Krediyi oturduğu yerden çekmeyi kim istemez ki? Fakat hepimizin de bildiği üzere Türkiye’de bankalardan kredi çekmek tahmin edildiği kadar kolay bir işlem değildir. Ayrıca bu krediyi birde banka şubelerinde gitmeden çekmek isteyen bireyler var. İlk olarak bu imkansız gibi görünse de artık ülkemizin son dönemlerde imkanları ile bankaya gitmeden kredi veren bankalar var. Bu durum İnternet kullanımının artış göstermesi ile bankalarda artık şube bankacılığı bir kenarda kaldı. Mobil ve İnternet üzerinden işlemlere öncelik veriliyor. İşte bankaya gitmeden kredi veren bankalar;

FinansBank Enpara ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Enpara Mobil İnternet Şubesi üzerinden ya da Enpara.com üzerinden başvuru yapabileceğiniz 1000 TL ve 30.000 TL arasında ki tutarlar da kredi ihtiyaçları 48 aya varan vade ödeme kolaylığı ile şubelere gitmeye gerek kalamdan kolay bir şekilde alınıp kullanılabilir. 20 saniye içerisinde krediye kolayca başvurduktan sonra onay alınmasının ardından 5 dakika da paranız hesaba yatırılmaktadır. Bu sayede kredinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında ikinci sıra da yer alan Aktif bank, NkolayKredi.com.tr adresi ile kolay bir şekilde başvuruları kabul etmekte. Bu kredi hizmetleri 2.000 TL ile 30.000 TL arasında değişkenlik gösterip 48 ay vade  seçenekleri ile sizlere kullanım imkanı tanımaktadır. Bu krediyi evlerinizden hiç çıkmadan kolay bir şekilde bilgisayarınızdan başvuru yapabileceğiniz  bu kredi işlemleri onaylandıktan beş dakika sonra hesabınıza yansıtılmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman krediyi  kullanabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Cep Şube üstünden Garanti Bankası, 1000 TL ile 25.000 TL aralığında kredi tutarı sunmaktadır. Sizlerde kolay bir şekilde kredi çekme arayışında iseniz bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankasının sizler için hazırladığı kredi oranlarını 48 aya varan vade seçenekleri ile erişim sağlayabilirsiniz. Hesabınızda paranız kredi onay işleminin hemen ardından aktif hale gelir. Garanti Cep Mobil Uygulamasını indirerek kolay bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Çıkarmış olduğu mobil uygulaması ile Akbank, bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alır. Bu sayede İnternet ile Akbank Direkt aracılığı ya da Mobil Şube üstünden belgesiz ve imzasız şekilde Akbank Direkt ile 7/24 20.000 TL’ye kadar kredi başvuruları gerçekleştirilebilir. Paranız başvuru onayından sonra hesabınıza yatırılmaktadır.

FinansBank Kredi GO ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Enpara’dan sonra Finansbank’ın başlatmış olduğu yeni uygulama ile cep telefonlarından kolay bir şekilde kredi başvurusunun yapılabileceği Kredi GO, şubeye gitmeyi gerektirmiyor. Kredi başvurusu işlemlerinde o kadar büyük bir kolaylık sunuyor ki uygulamayı indirmek bu avantajlardan faydalanmak için yeterli oluyor. Talep ettiğiniz tutarı uygulamaya girdikten sonra cep telefonunuza kredi hakkında bilgilendirme gelmekte. Red ya da olumlu yanıtlar anında tarafınıza iletiliyor. Bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alan FinansBank’un bu uygulaması ile başvuru esnasında olumlu yanıt alamasanız dahi sizler için kredi verilebilecek olan tarih size başvuru esnasında iletilmekte.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.