Kredi Sayfam

QNB Finansbank Esnaf Kredileri 2020 ( Başvuru ve Hesaplama Detayları )

QNB Finansbank esnaf kredileri 2020’da cazip ödeme koşulları, erteleme seçenekleri ve vadelerle sizleri bekliyor. QNB Finansbank’ın esnaflara sunduğu kredilerin faiz oranları, başvuru kanalları, gerekli evrakları ve diğer detaylarını yazımızdan okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank Esnaf Kredileri 2020 ( Başvuru ve Hesaplama Detayları )

Finansbank, esnaf kredisi seçenekleri ve KOBİ’lere vermiş olduğu desteklerle bilinen ve bu alanda oldukça öne çıkan bankalardan bir tanesidir. Esnaflara yönelik sunmuş olduğu cazip faiz oranları ve uzun vadelerle sağlamış olduğu ödeme planları, özellikle ödeme konusunda problem yaşayan vatandaşları rahatlatmaktadır. Uzun vadelerle sunmuş olduğu ticari kredi imkanları sayesinde iş kuran ya da iş yeri ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler rahat bir nefes alır.

İhtiyaca Özel QNB Finansbank Esnaf ve KOBİ Kredileri

İhtiyaçlara yönelik esnaflara ve KOBİ’lere verilen krediler, Finansbank’ın vatandaşların uzun vadeli ya da anlık ihtiyaçları için oluşturulmuş olan kredi paketlerini kapsamaktadır. Bu sayede oldukça geniş fırsatlara sahip olabilen kişiler, kendilerine sunulan ödeme planları sayesinde oldukça rahat bir geri ödeme dönemi geçirirler. Vatandaşların ihtiyaçlarına özel sunulan Finansbank esnaf ve KOBi kredileri, aynı zamanda ertelemeli ödeme avantajına da sahiptir. Bu seçeneklerden kolaylıkla yararlanılabilir ve başvuruda bulunabiliriz. En tecrübeli ve en çok avantajı bünyesinde barındıran bankadan ihtiyacınıza özel Esnaf ve KOBİ kredisi kullanımını gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ertelemeli Ödeme Yöntemi ile İhtiyaca Özel QNB Finansbank Esnaf ve KOBİ Kredileri

İhtiyaca özel esnaf ve KOBİ kredileri, ertelemeli ödeme yöntemi ile ihtiyaç sahiplerine sunulan oldukça avantajlı bir yöntemdir. Ertelemeli ödeme ile esnaf kredisi alan kişiler, almış oldukları kredileri hemen sonraki ay değil 3 ay sonra geri ödemeye başlarlar. Bu sayede oldukça rahatlayan esnaf ve KOBİ’ler, bankanın kişi üzerinde kullanacağı inisiyatife göre 3 ile 6 ay arasında erteleme işlemi yapabilmektedirler. 

Bu sayede binlerce kişi kullanacağı kredileri erteleyerek rahat bir nefes almakta. Bu nedenle binlerce kişi seçimini yaparken büyük oranda bu bankayı tercih etmektedir. Sizde ihtiyacınız olduğunda en yakın QNB Finansbank şubelerine veya İnternet şubesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank 3 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi

QNB Finansbank 3 ay ödemesiz esnaf kredisi, nakit sıkıntısı çeken fakat alacağı kredileri hemen ödemeyecek olan kişiler için oldukça ideal bir kredidir. İlk 3 ay kredi geri ödemelerinin kişiden alınmadığı bu krediler, dönemsel olarak ya da kişilerin ihtiyaçlarına göre banka tarafından verilebilmektedir. Bu kredilerdeki diğer avantaj ise esnafa yönelik olarak verileceği için kredide uygulanacak olan faiz oranının düşük olması durumudur. Böylece QNB Finansbank’tan 3 ay ödemesiz esnaf kredisi alan kişiler, hem ilk 3 ay geri ödeme yapmıyor hem de uygun geri ödeme koşulları ve faiz oranlarından yararlanabiliyor. 3 ay ertelemeli kredi detayları için banka ile görüşme yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Esnaf Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank ertelemeli esnaf kredisi almak isteyen kişiler, bankanın kendilerine sunmuş olduğu başvuru kanallarından herhangi birisini kullanarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Başvuru esnasında kullanılabilecek kanallar şunlardır:

 • SMS kanalını kullanarak 7646’ya T.C. kimlik numaralarını göndermek,
 • 0850 222 1 900 Finansbank KOBİ çağrı hattını arayarak,
 • En yakın QNB Finansbank şubesine giderek,
 • Finansbank KOBİ ve esnaf internet bankacılığı üzerinden,

Gibi yollar kullanarak QNB Finansbank ertelemeli esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca kredi hakkında detaylı bilgi almak için Finansbank Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Finansbank COSME KOBİ Destek Kredisi

Finansbank COSME KOBİ destek kredisi, işlerini büyütmek isteyen kişilere sağlanan ve Avrupa Birliği (AB) ve Avrupa Yatırım Fonunun (AYF) katkılarıyla oluşturulan bir Finansbank kredi çeşididir. COSME KOBİ destek kredileri, özellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu kredi sayesinde işlerini oldukça çabuk büyütebilen vatandaşlar aynı zamanda uygun ödeme koşullarıyla da oldukça rahat etmektedirler. Finansbank COSME KOBİ destek kredisi alan kişiler kendi ödeme durumlarına göre 1 ile 5 yıl arasında vade seçeneklerine sahip olurlar. Aynı zamanda bu ticari kredi paketi, KOBİ destek kapsamında sayılmaktadır. Bu yüzden faiz oranları da diğer kredilere kıyasla oldukça düşüktür.

QNB Finansbank COSME KOBİ Destek Kredisi Başvuru Şartları

Finansbank COSME KOBİ destek kredisi almak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken şartlar şunlardır;

 • İşletmelerin faaliyet alanları silah, alkol ya da tütün alanlarının dışında herhangi bir alan üzerine olmalıdır.
 • Kişilerin sahip oldukları iş yerleri 5 yaşından büyük 6 ay dan ise küçük olmamalıdır.
 • İş yerinde çalışan sayısı 10 kişiyi geçmemelidir.
 • İşletmenin yıllık olarak kazanmış olduğu ciro bedeli 2.000.000 Türk Lirasının altında olmalıdır.

Gibi yukarıda verilen Finansbank COSME KOBİ destek kredisi başvuru şartları sağlanarak kişiler destek kredisi kapsamında başvuru yapabilmektedirler. Yapılacak olan kredi başvuruları, şahsa ait firmalar ve anonim ve limited şirketleri için farklıdır. Başvuru yaparken bu durum mutlaka dikkate alınmalıdır.

QNB Finansbank COSME KOBİ Destek Kredi Başvurusu; Şahsa Ait Firmalar için Gereken Belgeler

Destek kredisi şahsa ait firmalar için başvuruda gereken belgeler şunlardır;

 • Kişilerin iş yerlerin ait vergi levhaları,
 • İşletmeciye ait kimlik fotokopisi,
 • İmza beyannamesi,

Gibi gereken belgeler Finansbank COSME KOBİ destek kredi başvurusunda şahsa ait firmalar için gereken belgelerdir. Bu belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlanarak kredi başvuruları yapılabilir.

QNB Finansbank COSME KOBİ Destek Kredi Başvurusu; Anonim ve Limited Şirketleri için Gereken Belgeler

Finansbank COSME KOBİ destek kredi başvurusunda anonim ve limited şirketler için istenen başvuru evrakları şunlardır;

 • Firmaya ait faaliyet belgesi ve oda kayıt belgesi ya da güncel ticaret sicil belgesi,
 • İmza beyannamesi,
 • Firmanın ortak yöneticilerine ait nüfus cüzdanı fotokopileri,
 • İş yerine ait vergi levhası,
 • Ticaret sicil gazetesi,

Gibi gereken belgeler Finansbank COSME KOBİ destek kredi başvurusu yapılırken anonim ve limited şirketler için gereken belgelerdir. Bu belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlanarak destek kredi başvuruları yapılabilir.

Finansbank KOBİ Para Cepte Kredisi

KOBİ Para Cepte kredileri, esnafların anlık nakit ihtiyaçlarını gidermek için banka tarafınan verilen ticari kredilerdir. Bu kredilerin en önemli avantajı, kişilerin kredi başvurusu yaptıkları gün içerisinde krediyi alıp kullanabilmek olanaklarının olmasıdır. Düşük faiz oranlarıyla esnafların anlık ve acil ihtiyaçlarını karşılamak için verilen bu krediler, aynı zamanda çok cazip vade seçeneklerine de sahiptir. Bu krediyi almak isteyen kişiler, en fazla 50.000 TL’ye kadarki ihtiyaçları için Finansbank KOBİ para cepte kredisinden faydalanabilmektedirler.

Finansbank KOBİ Para Cepte Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Finansbank KOBİ para cepte kredi başvurusu için kişilerin sadece T.C. kimlik numaralarını 7646’ya SMS göndermeleri yeterlidir. Ön başvurular onaylandıktan sonra kişiler gerekli evraklarla aynı gün içerisinde bankaya giderek paralarını çekebilirler. Banka ile görüşme esnasında yapılacak olan kredi geri ödeme planları ve esnek kredi hesaplamalarıyla oldukça rahat geri ödeme koşullarına sahip olabilirler. Finansbank KOBİ para cepte kredisine başvurusu yapacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli durum; şirket cirolarının 2.000.000 TL’nin altında olması gerektiğidir.

Finansbank 6 Ay Geri Ödemesiz KOBİ İhtiyaç Kredisi

KOBİ ihtiyaçları için Finansbank tarafından verilen 6 ay geri ödemesiz KOBİ ihtiyaç kredileri, 1.000.000 TL’ye kadar esnaf kredisinden faydalanmak isteyen kişiler için sunulabilmektedir. Bu sayede işlerini düzene soktuktan sonra geri ödemelerini yapabilen kişiler, bu krediyi sadece TL olarak kullanabilmektedirler. Kredi için verilen vade süresi de 60 aydır. Bu kredi için aranan şartlardan bir tanesi de kişilerin firmalarının yıllık ciro oranlarının 2.000.000 TL ile yaklaşık 20.000.000 TL arasında olması gerektiğidir. Finansbank 6 ay geri ödemesiz KOBİ ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, kredi başvurularını sadece banka üzerinden yapabilmektedirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.