Kredi Sayfam

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020 ( Evraksız Güncel )

Düşük faizlerle kefilsiz kredi veren bankalar, bu bankalarda aylık ödenen taksit tutarları ve 2020 faiz oranlarını detaylı bir şekilde açıkladık. Kefil istemeden kredi çekebileceğiniz bankalar hakkında tüm detaylı bilgiye aşağıdan anında sahip olabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020 ( Evraksız Güncel )

Bankalar kredi kullanmak isteyen müşterilerinin mali durumlarını göz önüne alırlar. Bu nedenle Kefilsiz kredi veren bankalar sizden bazı şartları yerine getirmenizi istemektedir.  Bunlardan en önemlisi ise kredi risk raporu’dur. Bu sayede banka sizden kefil talebinde bulunmadan kredinizi onaylayacaktır. Krediniz için başvurduğunuzda kefil gerekmemesi için en büyük etken ise bankaları aktif kullanmanızdır. Hesap hareketleriniz, kredi kartı ödemeleriniz, otomatik ödeme talimatlarınız gibi bir çok etken size anında kredi kullanmak için fayda sağlamaktadır. İşte bu nedenle kefilsiz kredi kullanmak için bahsettiğimiz bu seçenekleri karşılıyor olmanızda fayda var. Yinede şimdiki zamanda bankalar müşteriyi geri çevirmek istemiyor. Bu nedenle aşağıda size kefilsiz kredi veren tüm bankalar hakkında bilgiler hazırladık.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi kullanmak isteyen kişilerden bankalar bazı durumlarda kefil istemektedir. Bu durumda bazı kredi sicili bozuk kişiler kredi kullanmak için başka birini kefil göstermesi gerekir. Bu seçenek kefil bulunmasının zor olduğundan dolayı bankalarda değişikliğe neden olmuştur. Bankalar, müşterilerine ihtiyacı olan parayı vererek bir şans tanımayı tercih etmektedir. Bu noktada daha önce belirttiğimiz gelir belgesiz kredi veren bankalar popüler duruma gelmekte. Bu nedenle başvuruda bulunan kişilerin yüksek ihtimalle kredi taleplerini karşılayabiliyor. Bunun için detaylı bir şekilde bilgi hazırladığımız tüm banka listesini incelemenizi öneririz. Bu sayede sizde kefilsiz kredi kullanmak için tüm adımları öğrenebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Kullanmak için Gerekenler 

Kullanmak istediğiniz kredide kefil şartı olmasa bile karşılamanız gereken bazı şartlar var. Bu şartlar ise aşağıda listeli olarak yer alıyor. İşte kefilsiz başvuracağınız kredi için şartlar;

  • Başvuru yapmak için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • Başvuru yapan kişinin kredi notunun riskli olmaması gerekiyor.
  • Eğer mal varlığınız var ise teminat göstermeniz gerekiyor. Bunun için eşinizin rızası’da bulunmalı.
  • Gelirinizin sabit olduğunu resmi evraklarla bankaya belgelemeniz gerekiyor.
  • Yaşadığınız yerde ikamet ettiğinizi doğrulamanız gerekiyor.
  • Bankada hesabınıza katılmış haciz olmaması gerekiyor.

Tüm bu şartları karşılamanız durumunda size kredi verilecektir. En çok tercih edilen ve uygun faizler ile kefilsiz kredi imkanı sunan bankalara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Enpara Kefilsiz Kredi

Enpara.com ( İnternet’ten Anında Onaylı Kefilsiz Kredi )

Enpara.com ile yapacağınız İnternet şubesinden başvuru sonucunda krediniz anında hazır. Eşit olarak 12 , 24 ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurularda kredi faiz oranlara daha düşüktür. Kullanmak istediğiniz kredi için aylık faiz oranları sabit olarak %2,77 olarak hesaplanır. Başvuruda bulunacağınız kredi için hiç bir dosya masrafı ödemezsiniz. Kolaylıkla kredinizin çıkması için banka dışında bir yere başvuruda bulunmamanız’da fayda var. Bu gibi durumlarda kredi skorunuzu düşürdüğünü söylemek isteriz. Bu nedenle başvurunuzu direk yaparsanız daha olumlu sonuç alabilirsiniz. Tüm ihtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı 50 bin TL olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmadan çekeceğiniz kredilerin vade sayısına göre aylık ödeme tablosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kredi MiktarıVade SayısıTaksit TutarıToplam Geri Ödeme
20.000 TL12 Ay1.964,88 TL23.578,61  TL
20.000 TL24 Ay1.131,14 TL27.147,61 TL
20.000 TL36 Ay859,58 TL30.945,01 TL

Aktifbank Anında Kefilsiz kredi

N Kolay ( Aktifbank ) İnternetten Kefilsiz Anında Kredi

Kredi kullanmakta zorluk çeken vatandaşlarımız için Aktifbank jet hızında kredi veriyor. Diğer bankalardan olumsuz alacağınız cevaplar karşısında bu banka olumlu dönüş sağlıyor. Kefil gerekmeden internet üzerinden yapacağınız başvuruya anında dönüş alabiliyorsunuz. Başvuruyu genelde Nkolay üzerinden gerçekleştirdikten sonra onay alarak kredinizi kullanıyorsunuz. Bankada hesabınız bulunmadığı durumlarda size en geç 3 iş günü içerisinde onaylanan kredi ile birlikte hesap kartınız gönderiliyor. Kartınıza şifre tanımladıktan sonra en yakın anlaşmalı ATM’den paranızı çekebilirsiniz. Başvurmak için minimum limit 2.000 TL, En üst tutar ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredinizi kullandıktan sonra taksitlerinizi hesabınıza yatırarak otomatik çekilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında PTT üzerinden’de taksit ödemelerinizi yapabilirsiniz. Örnek olarak 10.000 TL için 12, 24 ve 36 ay eşit olarak ödeyeceğiniz taksit tablosu aşağıda yer alıyor.

Kredi MiktarıVade SayısıTaksit TutarıToplam Geri Ödeme
10.000 TL12989,57 TL11.874,81
10.000 TL24574,56 TL13.789,45 TL
10.000 TL36440,98 TL15.875,20 TL

Hesaplama tablosunda yer alan oranlar değişiklik gösterebilir. Yazımızın yayınlanma tarihindeki faiz oranları bu şekildedir. Net olarak taksitleri hesaplamak için Nkolay sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz.

CEPTETEB Anında Onaylı İhtiyaç Kredisi 

Kefil gerekmeden dilediği zaman ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketiciler CEPTETEB ile şubesiz, kefilsiz, evraksız kredilerini kullanabiliyor. Başvuru yapacağınız en yüksek kredi limiti 30 Bin TL olarak belirlenmiştir. Şubeye gitmeden ve hiç bir ek dosya, kefil gerekmeden kredi kullanabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz tutarı internet şubesinden girerek gerekli alanları doldurmanız gerekir. Bunun sonucunda size en geç 5 dakika içinde kredi onay mesajı gönderilecektir. Bu sayede anında hesabınıza kullanmak istediğiniz tutar aktarılacak, aylık eşit taksitler ile ödemeye başlayabileceksiniz.  İhtiyaç kredisi için aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,79 olarak hesaplanıyor.  Tabi’ki kredinizin anında onaylanması için kredi siciliniz temiz olmalı. Risk taşıyan müşteriler için kredi olumsuz sonuçlanabilir. Bu tamamen bankanın görüşüne kalmış bir durumdur. Eğer kredi risk durumunu bilmiyor iseniz ücretsiz kredi notu öğrenme sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Başvuru sonrasında kredinizin onaylanması durumunda aylık ödemelerinizi aksatmamanızı öneririz. Aksi taktirde bir daha yapacağınız kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Sizin için 10 Bin TL üzerinden aylık ve toplam ödeme tutarını aşağıda belirttik. İnceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kredi TutarıVade SayısıTaksit TutarıToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 Ay1.025,60 TL12.307,23 TL
10.000 TL24 Ay612,83 TL14.707,85 TL
10.000 TL36 Ay491,43 TL17.691,32 TL

Yapı Kredi 2020 Kefilsiz , Şubesiz İhtiyaç Kredisi ( Şartlar ve Hesaplama )

Tartışmasız en iyi bankalar arasında Yapı Kredi bulunuyor. Bu bankanın kendi müşterilerine özel kredi kampanyası bulunuyor. Bankanın müşterisi iseniz, internet üzerinden veya cep şubesinden kredinizi anında kullanabiliyorsunuz. Bankaya gitmeden kullanabileceğiniz kredi tutarı ise maksimum 75 Bin TL olarak belirtilmiştir. Eğer uzun zamandır banka ile çalışıyor, ödemelerinizi düzenli yapıyor iseniz anında krediniz onaylanıyor. İhtiyacınız olan kredi için internet bankacılığı şifrenizi almanızda fayda var. Bu sayede mobil cihazlarınız ile’de giriş yaparak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kredi ödemelerinizi , kalan borcunuzu ve ödemeniz gereken tutarı anlık olarak takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden direk yaptığınız başvuru sonrasında durum incelemesi sonrasında SMS gelecektir. Bu mesaj sonrası kredinizin olumlu veya olumsuz olduğunu görebilecek, onaylanması durumunda anında kullanabileceksiniz.  Kullanmak isteyenler için kredi faiz miktarı ve vade sayısına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle sizin için aşağıda örnek olarak sadece 10 Bin TL üzerinden 36 aya kadar vade hesaplaması gerçekleştirdik. Bu hesaplamanın başvuru zamanınıza göre farklılık gösterme ihtimali vardır. Bu nedenle banka üzerinden tekrar hesaplama yapmanızda fayda var.

Kredi Tutarı Vade SayısıTaksit TutarıToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 Ay1.032,89 TL12.394,71 TL
10.000 TL24 Ay620,64 TL14.895,28 TL
10.000 TL36 Ay490,58 TL17.660,71 TL
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.