Kredi Sayfam

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Fırsatlar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Fırsatlar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. İnsanların kullanmak istediği kredi için uğraşmak istememesi ile tercih edilenler arasında yerini korumaktadır. Kısa zaman içinde ihtiyacımız olan bu krediyi kullanarak çeşitli alım ve ticari yatırımlar yapmamız mümkün olmaktadır. Zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmek ve bizlere engel çıkartmayacak bu kredi seçenekleri sayesinde hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Bankaların bizlere sunduğu farklı zaman ve tarihlerdeki kampanyaları’da göz önüne alarak faydalanmak mümkün olmaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen ve düşük faizli kredi imkanı sunan bankalar ile tanışmamıza’da imkan kazandırmaktadır. Başvuru sırasında bizlerden hiç bir belge veya gelirimizi kanıtlayacak dosya istemeyen bankalara başvuruların çeşitli yolları bulunur.

İster İnternet üzerinden, ister bizlere en yakın şubeler aracılığı ile bu ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Başvuru sırasında bizden istenilen belgeler sadece T.C Kimliğimiz ve oturduğumuz yere ait ikamet kağıdıdır. Bu sayede yer doğrulaması yapmakta ve kendimizin üzerine çekeceğimizi kanıtlarız. Kredi sicili temiz olan ve 18 yaşını doldurmuş tüm birey ve kuruluşların rahatlıkla kredi onayı alması sağlanmaktadır. Girişimde bulunabileceğimiz bir sektör veya firma için kullanabileceğimiz kredi için yüksek miktarlarda kredi kullanımı gerçekleştirilebilir. Eğer bir iş yeriniz var ve bankalar ile düzenli bir ödeme sisteminiz var ise kullanabileceğiniz yüksek kredi teklifleri’de sizlere sunulur. Bu sayede işinizi büyütmek veya sermaye yapmak için 100.000 TL gibi kredi kullanmanız’da mümkündür.

Bankaya gitmeden’de başvuru gerçekleştirebilir, İnternet bankacılığı veya SMS yolu ile başvurunuzu gerçekleştirerek sonucunu yine hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kısa zaman içinde sorunsuz kredi kullanma şansımızı değerlendirmek ve bize bu fırsatı sunan bankalar ile ilgili detaylı bilgiler edindikten sonra en düşük faiz oranları ile hizmet veren bankayı seçebiliriz. Bu sayede kullandığımız krediyi zorlanmadan ve eşit taksitler ile ödeyerek kar eden taraf biz olabiliriz. Kullanacağımız bu kredi sayesinde düzenli ödeme yapmamız durumunda kredi notumuz yükselecek ve farklı ihtiyaçlarımız için’de istediğimiz bankadan kredi kullanma fırsatımız olacaktır. Sizler için derlediğimiz gelir belgesi istemeden kredi veren bankaların listesine ve faiz oranlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Kullanılır ?

Başvuru için gerekli hazırlığı yaptıktan ve hedefimizi belirledikten sonra sizin için önerdiğimiz her hangi bir banka aracılığı ile kredi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken size en yakın banka şubesine giderek başvurmak istediğiniz kredi için form doldurmak ve onaya sunmaktır. Bize yardımcı olacak müşteri temsilcileri sayesinde işlemlerimiz daha hızlı ilerler ve sizin için önerilen kredi fırsatları sizlere sunulur. Ne kadar düşük vade yapar iseniz uygulanan faiz oranları bir o kadar az olacaktır. Kimi bankanın kampanya dönemlerinde 12 aya kadar %0 faiz ile kredi sunduğu bilinmektedir. Başvuru sırasında bu konuda bilgi almanız sizin için büyük önem taşıdığı gibi kazançlı bir ihtiyaç kredisi kullanmanızın’da önünü açacaktır. Çalıştığımız iş yoğunluğu ve firmadan istemekte zorlandığımız maaş yazılarına gerek kalmadan sistem üzerinden çalıştığınız tespit edilebilmektedir.

Bunun için E-Devlet şifrenizi bilmenizde büyük fayda vardır. Banka personeli çalıştığınız SSK dökümünü çıkartır ve gelir belgesi istemeden kredi işlemlerinize devam edebilir. Bu sayede tek yapmanız gereken bilgilerinizi doğrulamak ve onay durumunda kredi için imza atarak hesabınıza yatmasını sağlamaktır. Bu sayede dilediğiniz şube veya merkezden başvurunuzu gerçekleştirerek kredi kullanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Dünya genelinde en çok yatırımcıların ve kişilerin kullandığı kredi türleri arasında istediğiniz için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir engele takılmadan jet hızında kredi kullanmak için aşağıda yer alan bankaları incelemenizi öneririz.

Kefilsiz, Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Kefil olmak için bize yardımcı olabilecek birisini bulmak oldukça zordur. Durum böyle olunca bankaların bizlerden isteyeceği kefil şartını çok zor durumda kalarak karşılayabiliyoruz. Bu yüzden kefilsiz ve evraksız kredi veren bankaları tercih etmeyi seçmekteyiz. Peki bizim için bu şartları sunan bankalar ile nasıl irtibat kurabiliriz ? işte kısaca bunu anlatmak istedik. Her insanın kredi ihtiyacı olabileceği gibi aynı zamanda ev yada iş yeri içinde kredi çekme isteği olabiliyor. Bu gibi durumlarda başvuru yapacağımız bankanın bizlere hızlı kredi çıkartabilmesi için bazı uygulamamız gereken taktikler bulunuyor. Bunlardan bazıları ise şu şekilde sizlere sıralayabiliriz;

  • Kredi kartı ve kredi taksitlerimizi düzenli ödemiş veya ödüyor olmak.
  • Faturalarımızı düzenli bir şekilde ödeme yapmak için otomatik talimat vermek.
  • Her hangi birisine kefil, yada kredi kullanarak ödemelerini aksatmamış olmak.
  • Bankada bulunan hesabınıza düzenli para akışı sağlıyor olmak.
  • Gelen paranın giden paradan düşük olduğunu dengelemek.

Yukarıda yer alan seçenekleri doğru bir adım ile sağlıyor iseniz sizin kredi kullanım esnasında kefile ihtiyacınız olmaz. Bankalar sizin için çıkan yüksek kredi notunu göz önüne alarak sizlere ihtiyacınız olan nakit imkanını sağlayacaktır. Bu yüzden kefilsiz ve evrak gerekmeden kredi çekebilmemiz için gerekli olan tek şey temiz bir sicil ve yüksek kredi puanıdır. Bunları kendimizde buluyor isek kredi başvurusunu gerçekleştirerek kısa zaman içinde ihtiyacımız olan parayı temin edebiliriz. Ayrıntılı olarak belirttiğimiz kefilsiz kredi veren bankalar hakkında detaylarda işinize yarayabilir.

Bunun gibi daha bir çok ihtiyaçlarımız sırasında bile bu seçeneklerin bizlere geri dönüşü büyük olacağının’da altını çizmekte fayda var. Bizlere çeşitli kampanyalar ile hizmet sunan bankalar ile görüşme yaparak sizin için en uygun faiz imkanı sunanı seçmeniz sizin için yeterli olacaktır. Bu sayede yıllık ödeyeceğiniz faiz miktarını çok yüksek farklar ile düşürebilir, daha rahat ödeme tablosuna sahip olabilirsiniz. Çoğu insanın bunu büyük bir titizlik ile takip ettiği ve kredi puanının düşmemesi için düzenli ödeme yaptığını söylemekte fayda var. Eğer ileride güzel bir işte başarıya ulaşmak veya konut ihtiyacınızı karşılamak istiyor iseniz bu kurallara dikkat etmeniz sizin için büyük önem taşır.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Fırsatı

Günümüzde gerek dizaynı, gerek gösterişli şubeleri ile akıllarda yer edinen bu banka sayesinde her hangi bir işte çalıştığınızı doğrulama imkanınız olmasa bile kredi yada kart alma şansınız bulunuyor. Sizden hiç bir belge yada evrak istemeden başvurunuzu değerlendiren bu banka kısa zaman içinde başvurunuza cevap verir. Banka ile ilk çalışmanız ise veya hiç bir banka ile çalışma yapmamış iseniz sizin için hoş geldin kredisi imkanı sunar. Bu sayede ödemelerinizi düzenli yapıp yapmadığınızı belirleyerek sizlere ileride daha fazla kredi için bir fırsat sunar. Çoğu bankanın kredi verme yarışı içinde olduğu son zamanlarda tercih edebileceğiniz bankalar arasında yer alıyor.

Hemen geç kalmadan başvuru yapmak ve sonucunu hızlı bir şekilde öğrenmeniz için size en yakın şubeye gidebilir, veya hesabınız bulunması durumunda SMS veya İnternet bankacılığı aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. En iyi şekilde değerlendirilme yapıldıktan sonra size başvuru sonucunuz kısa mesaj yolu yada direk İnternet bankacılığı üzerinden bildirilecektir. Onay almanız durumunda kolaylıkla paranızı alabilir, belirttiğiniz vade seçenekleri ile ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan bankanın müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu söylemekte’de fayda var. Eğer ilk kez bir kredi kullanacak iseniz başvurarak kredinizi hızlı yollarla kullanmaya başlamanızı öneririz.

Diğer Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

Gelir belgesinin önemi ve hangi şartlarda istendiğini kısaca belirtelim. Öncelikle bir kişinin banka ile çalışmaya yeni başlaması veya bankada hesabı bulunmaması üzerine uygulanan adımlardan birisidir. Eğer çalıştığınızı ve bankaya düzenli ödeme yapan, para akışına sahip bir kişi olduğunuzu ikna edemiyor iseniz gerek duyulabilir. Bu sayede bankanın sizin aldığınız bir geliriniz olduğunu doğrulayarak kredi fırsatı sunmaktadır. Yukarıda’da belirttiğimiz gibi bu işlemi gelişen teknoloji sayesinde daha hızlı ve pratik yapma imkanı sağlanmıştır. Bu yüzden bankalar sizden hiç bir gelir belgesi talep etmeden’de kredi imkanı sunuyor.

Yukarıda yer alan banka dışında sizlere gelir belgesi istemeden kredi verebilecek bankalar; Akbank, İş bankası, Garanti, QNB Finansbank, Denizbank, Aktifbank gibi sıralanmaktadır. Bu bankalar sizlerin çalıştığını veya gelir sahibi olduğunuzu kendileri araştırarak öğrenir ve sizden gelir belgesi talep etmez. Bu sayede başvurunuz daha hızlı gelişerek onay alacağınız krediniz adınıza tahsis edilir. Daha fazla bilgi ve sizlere sunulan kredi faiz oranları için sitemizde arama menüsünden sorgulayarak ulaşmanız mümkündür. Sizde işleminiz hızlı olsun ve hemen kredi kullanmak istiyorum diyor iseniz yukarıda yer alan bankalara başvurunuzu dilediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.