Kredi Sayfam

Garanti Bankası KOBİ Kredisi 2019 ( Başvuru ve Hesaplama )

Garanti Bankası KOBİ kredisi 2019 yılında da banka tarafından avantajlı seçenekleriyle sunulmaya devam ediyor. Kobilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik Garanti Bankası tarafından verilen kredinin şartlarını, başvuru kanallarını, vade seçeneklerini ve faiz oranlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası KOBİ Kredisi 2019 ( Başvuru ve Hesaplama )

Garanti bankası KOBİ destek kredileri, esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faiz oranlarıyla ve oldukça uygun ödeme koşullarıyla bankanın vermiş olduğu kredilerdir. Garanti bankası KOBİ kredisi, dönemsel aralıklarla ve kampanyalarla da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Oldukça avantajlı bir ödeme planına sahip olan KOBİ kredisi nakit ihtiyacı olan kişiler için oldukça büyük bir olanaktır.

Garanti Bankası KOBİ Kredisi Nedir?

Garanti bankası KOBİ destek kredisi, KOBİ’lerin ani gelişen ya da kendilerini büyütmek için kullanabilecekleri oldukça avantajlı kredilerdir. Finansman ve yatırım ihtiyaçlarının anında karşılanmasını sağlayan KOBİ destek kredileri pek çok farklı şekilde ve türde vatandaşlara sunulmaktadır. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile ihtiyaçlarını karşılama imkanına sahip olan kişiler, Garanti bankası KOBİ kredisi sayesinde yatırımları için gereken tüm fonu da bu krediler üzerinden karşılayabilmektedirler.

Garanti Bankası KOBİ İhtiyaç Kredisi

KOBİ ihtiyaç kredileri, finansman ihtiyaçlarını belirli bir limite kadar karşılayan ve müşterilerine bireysel ihtiyaçları için uygun ödeme seçenekli taksitli ihtiyaç kredisi şeklinde sunulan kredilerdir. KOBİ’lerin şubeye dahi gitmeden başvuru yapabilecekleri bu krediler kısa sürede başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından hemen kullanılmaktadır. Garanti KOBİ ihtiyaç kredileri özellikle anlık kredi ihtiyaçlarına sahip olan kişiler için oldukça avantajlıdır.

Garanti Bankası KOBİ İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası KOBİ ihtiyaç kredisi hesaplaması, kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin ön bir hesaplama yaparak aylık ne kadar geri ödeyeceklerini ve toplam ödeme tutarlarını görmeleri açısından oldukça idealdir. Kendi ödeme planlarını Garanti Bankası KOBİ ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası üzerinden şekillendirebilen kişiler, kendilerine ait güncel faiz oranlarını da rahatlıkla görebilmektedirler. Buna göre Garanti Bankası KOBİ ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri için yapılacak adımları şunlardır;

Yukarıda verilen adımlar eksiksiz tamamlandığında kişiler, kredi hesaplamalarını rahatlıkla yapabilmektedirler. Aynı zamanda gelen sorgulama ekranından toplam geri ödenecek tutar ile taksit tutarları da görülebilmektedir.

Garanti Bankası KOBİ İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası KOBİ ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen kişiler, Garanti bankası resmi internet sitesi üzerinde yer alan formu doldurarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Eğer başvuruda bulunacak olan kişi Garanti Bankası mevcut müşterisi ise başvurularını Garanti İnternet/Garanti Cep/GarantiOne kanalları üzerinden de rahatlıkla yapabilmektedirler. Uygun görülen kredi başvuruları anında kullanım kolaylığı ile müşterilere sunulmaktadır. Garanti Bankası KOBİ ihtiyaç kredisi başvurusu için;

KOBİ’le için Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) Nedir?

Garanti Bankası avans hesap (kredili mevcuat hesabı), kişilerin hesaplarında para olmasa dahi kullanabilecekleri kredi türüdür. Anlık ödemeler için kullanılabilen kredili mevduat hesabınızdır. Kredili mevduat hesaplarında kişilerin, ihtiyaç olduğunda kullanmaları için her zaman belirli bir miktarda para bulunmaktadır. Hesabınızda bulunan bu para sayesinde tüm çek, vergi, fatura ve acil ödemelerinizi yapabileceğiniz gibi, nakit para çekmek için de kullanabilirsiniz. Başvuru yöntemleri ve geri ödeme koşulları oldukça kolay olan Garanti Bankası avans hesap (kredili mevduat hesabı), ihtiyaç sahiplerini oldukça rahatlatan bir uygulamadır. Garanti Bankası avans hesap (kredili mevduat hesabı) kredilerine Garanti İnternet, Garanti Cep ya da Garanti.com.tr üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir, şubeye gitmeden Avans Hesap ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

KOBİ’le için Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) Kredisi Hesaplama

Garanti bankası KOBİ avans hesaplama işlemleri için Garanti bankası resmi internet sayfası üzerinde yer alan sorgulama aracı kullanılabilir. Avans hesaplama işlemleri için;

  • https://www.garanti.com.tr/tr/kobi/krediler/avans-hesap.page#calcContent=UID1cb1405 internet adresine gidilir.
  • Sayfa üzerindeki gelen tabloda “Kredi Amacı” kısmından “işim için” kısmı seçilir.
  • Hemen altında yer alan kısma gelinerek alınmak istenen kredi tutarları girilir.
  • Sayfa üzerinde yer alan para çekme tarihi ile para yatırma tarihleri sisteme belirtilir.
  • Sonrasında ödenebilecek taksit sayısı belirtilerek hesaplama işlemi yapılır.

Yukarıda verilen adımlar tamamlandığında kişiler kendilerine ait Garanti bankası KOBİ avans hesaplama işlemlerini ve ödeme planlarını oluşturmuş olurlar.

KOBİ’le için Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) Kredisi Başvurusu

Garanti bankası KOBİ avans başvuru işlemleri için;

Yukarıdaki adımlar tamamlandığında garanti internet bankacılığına giriş yapılarak avans kredileri başvuru işlemleri tamamlanabilir.

Garanti Bankası Bonus Business Card

Garanti Bankası Bonus Business Card, küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri için tasarlanmış olan ve onları her anlamda oldukça rahatlatacak olan bir kredi çeşididir. Garanti bankası Bonus Business Card ile küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri; kesintisiz müşteri hizmetlerinden yararlanabilir aynı zamanda şirket harcamaları için kartlarını kullandıkça bonus puan kazanabilirler. Garanti Bankasının işletme sahipleri içi özel olarak vermiş olduğu bu kart aynı zamanda kişilere şirket harcamalarını da kolayca takip etme avantajını sunmaktadır. Kart üzerinden şirkte harcamalarını kolaylıkla takip edebilen kişiler aynı zamanda uygun ödeme koşullarıyla da oldukça rahat bir geri ödeme dönemi geçirirler.

Garanti Bankası Bonus Business Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Bonus Business Card başvuruları için kişiler kendilerine verilmiş olan başvuru kanallarını kullanarak başvuru işlemlerini kolayca ve kısa yoldan halletmiş olurlar. Buna göre Garanti Bankası Bonus Business Card başvurusu yapmak için;

Garanti Bankası Bonus Business Card başvuruları gerçekleştirilebilir ve bankanın küçük ve orta ölçekli işletmeler için sunmuş olduğu fırsatlardan faydalanabilirler.

Garanti Bankası Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi

Garanti Bankasının kadın girişimcileri desteklemek amacıyla, kadın girişimci destek kredileri; finansman ihtiyacı olan ve teminat yatırmakta zorluk yaşayan kadın girişimcilere verilmektedir. Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliği ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) kefaletiyle uygun koşularla kadın girişimcilere verilen bu krediler, oldukça uygun ödeme koşulları ve vade seçenekleriyle müşterilere sunulmaktadır.

Garanti Bankası Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi Almak İsteyen Kişilerin Sağlaması Gereken Şartlar

Garanti Bankasından kadın girişimcilere özel olarak verilen kadın girişimci destek paketleri, şirket yönetimi kadında olan kişilere verilmektedir. Buna göre kadın girişimci destek paketi almak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlar şunlardır;

  • Kredi için başvurulacak olan şirketin genel operasyonel sorumluluğu bir kadında olacak,
  • Şirketin yüksek hissesine ya da tamamına bir kadın yönetici sahip olacak,
  • Başvurulan şirketin yıllık ciro veya bilanço büyüklüğü 10 milyon Euro’nun altında olacak,
  • Şirkette çalışan kişi sayısı 50’yi geçmeyecek,

Yukarıda verilen Garanti Bankası kadın destek kredileri şartları sağlandığında kişiler kredi başvurularını rahat bir şekilde yapabilmektedirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.