Kredi Sayfam

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler ( Hızlı Çözüm )

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler ( Hızlı Çözüm )

Galeriden peşinatsız senetle araba almak isteyenlerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır. Vadeli araba almak için çeşitli seçenekler önümüze her geçen gün çıkmaya devam etmektedir. Bankalardan kredi çekemeyen kişilerin başvurabileceği bu yöntem sayesinde araba alma şansları bulunuyor. Kredi sicili bozuk yada puanı düşük olanların kredi çekemediği için izlediği bu yolu sizler için detaylı bir şekilde açıklamak istedik. Bu sayede araç sahibi olmak isteyenleri bir nebze olsa rahatlatacak ve araba sahibi olmaları için izleyebileceği adımları belirtmek istedik. Öncelikle bir galeriden başvuru yaparak araç almanız oldukça basittir. İster kredi kullanarak, ister iseniz sizin için galericilerin sunduğu kendi bünyesinde vade seçeneklerinden yararlanmaktır. Bu sayede beğendiğimiz bir arabayı belirli bir peşinat ödeyerek satın almamız mümkün oluyor. Hiç peşinat vermeden araç almak için ise bankada siciliniz temiz olmalı ve kredi seçeneği ile almalısınız. Hiç bir galerici sizlerden peşinat almadan taksit yapma imkanı sağlamamaktadır. Bu yüzden almak istediğiniz bir araç olduğunda bir miktar peşinat ayırmalı ve o şekilde giderek araç başında ticaretinizi yapmalısınız.

İhtiyacımız olan bir araç için kısa zaman içinde bir oto galerici ile görüşebiliriz. Bizlere sunulan fırsatlardan yararlanmak ve hayal ettiğimiz aracın sahibi olmak için öncelikle oturduğunuz yerin ikamet bildirgesi olmalıdır. Eğer galerici ile ilk kez ticaret yapıyor iseniz bunu sizden istemeye hakkı vardır. Bu yüzden eğer tanıdığınız birisi aracılığı ile gitmeniz sizlere daha çok fayda sağlayacak ve karşılıklı güven duymanız konusunda yararlı olacaktır. Kefil gerekmeden satın alabileceğiniz bir araba ile hem iş gezileriniz, hemde özel olarak kullanım gerektiği anlarda sorun yaşamadan binebilirsiniz. Alacağınız aracın sorunsuz olmasını doğrulamak ve almadan önce güvenli alışveriş yapmanız için ekspertiz hizmeti yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sayede araçta ne kadar hasar kaydı olduğu, kaç adet kazaya karıştığı ve boyalı, değişen parçalar ile ilgili tam bir rapor almanız mümkündür. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra araç başında ticaretinizi yaparak anlaşma sağlayabilir, kredi çıkmaması durumunda senetle aracınızı devir alabilirsiniz.

Senetle Araba

Senet dediğimizde aklımıza gelen ilk şeyin kredi haricinde bir evrak ile kişi yada bir şirket üzerinden alacağımız mal için ödeme teminatı diyebiliriz. Bir oto galeri firmasından giderek araç beğendiğimiz’de kredi çıkmaması durumunda bu yönteme başvurma şansımız bulunuyor. Eğer satın alacağımız galerinin senetle araç satışı yaptığını düşünür isek araç almanız daha kolay bir adımla gerçekleşebilir. Bu sayede kredi kullanamasanız bile belirli bir peşinat ödeyerek aracı imzalayacağımız senet ile alma şansımız bulunmaktadır. Bankaya göre daha fazla faiz ödeyeceğimizi’de unutmamakta fayda vardır. Satın alacağımız bir araç için uygulanacak senet faiz oranı %3 civarlarında hesaplanmaktadır. Kredi kullanmanız durumunda ise bu faiz oranları %1.25 ile %1.50 civarında bulunur. Ortalama olarak senetle araba almak istediğinizde yarı yarıya fazla faiz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden eğer kredi çekebiliyor iseniz bu yönteme en son çare olarak başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Daha az faiz ve daha az ödeme ile tamamına kredi ile sahip olabileceğiniz araçlar bulunmaktadır. Aldığınız araç için ileride zarar etmemek adına senet ile almak yerine kredi kullanmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

En son çare olarak başvuracağınız bu yöntemi seçtiğinizde satın almak istediğiniz aracın %50 kadar kısmını peşin vermeniz durumunda galeriden senet üzerinden araç alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Alacağınız araç için uygulanan vade sayısı ne kadar artar ise ödeyeceğiniz miktarda o kadar artacaktır. Bu yüzden ne kadar düşük vade yapar iseniz sizin için daha karlı olacaktır. 12 Ay civarında yapacağınız taksitler sizi zorlamayacak ve daha az fark ödemenizi sağlayabilecektir. Bu yüzden eğer maddi durumunuz iyi ise kısa vadeli olarak almanızda büyük fayda görebilirsiniz. Kişinin veya bir firmanın satın almak istediği araç için senet üzerinden pazarlık yapılmasında hiç bir sakınca yoktur. Yalnız aldığınız aracın taksitlerini ödeyememe durumunda aracınızda rehin olacağı için aracınıza bağlama katılarak geri alınma riski’de bulunmaktadır.

Senetle Araç Almanın Riskleri Nelerdir ?

Alacağınız senet ile araç sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik doğru bir adım atabilirsiniz. Fakat bu seçeneği seçtiğinizde taksitlerimizi düzenli ödüyor olmamız gerekir. Aynı zamanda satın alacağımız galerinin bizleri kandırmasına izin vermemeli ve kötü niyetli firmalara senet imzalayarak risk altına girmemeliyiz. Senet ile alımlarda tek risk alacağınız mal veya araç için miktar kısmının ilk baş ve sonunu # ile kapatılmasına dikkat etmeliyiz. Aksi taktirde açık senet olur ve yanına istenilen rakam katılarak bizi zor durumda koyabilir. Bunun için her zaman bu konuda dikkatli olmanızı öneririz. Diğer türlü hiç bir riski bulunmamaktadır.

Ödediğiniz taksit karşılığı olan senetleri almanız ve yırtmanız’da büyük önem taşımaktadır. Bu sayede başka kişilerin eline geçmesini engelleyebilir, ödediğimiz taksitlerden birer birer kurtulabiliriz. Risk almadan hiç bir mala veya hizmete sahip olamayız. Bu yüzden eğer taksitleri ödeyebileceğiniz konusunda kendinize güveniyor iseniz bu şekilde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralamak yerine bu şekilde araç sahibi olmak daha mantıklı ve daha hesaplıdır. Ödeyeceğiniz taksit miktarları ile araç kiralamak isteseniz bile alacağınız araç gibi konforlu olanı alma şansınız olmaz. Bu yüzden eğer araba olmadan yapamam diyor iseniz ve kredi çekemiyor iseniz bu yöntemde başvurmanızda fayda bulabilirsiniz.

Genel olarak insanların pek çok tercih ettiği seçenek mevcuttur. Bu gibi durumlarda acil ihtiyaçları gereği senet üzerinden araç alma ihtiyacı duyarlar. Risk almak istemeyenler dikkatli adımlar atmakta ve araç başında ticaretini sakin bir kafa ile gerçekleştirmektedir. Sizden’de yapmanız gerekenin tamamen bu olduğunu bilmenizi isteriz. Dilediğiniz zaman hangi şehirde olur iseniz olun size en yakın galericiye giderek bu şekilde araç satışı yapıp yapmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayede kredi çıkmadığı için araç alamaz durumdan kurtularak istediğiniz aracın sahibi olma şansına sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde çoğu galerici bu sistem ile araç satışı gerçekleştirmektedir. İnsanların yaşayabildiği bazı sorunlar nedeni ile kredi notunu düşürdüğü bilinmektedir. Bu şansın ellerinden alınmasına engel olacak bir sistem olarak işlediği için büyük ilgi gördüğünü’de söyleyebiliriz. Yaptığımız işte bazı sorunlar yaşayabilir, taksitlerimizi bankaya düzenli ödememiş olabiliriz. Bu durumda senet ile alabileceğiniz araçlar için size en yakın oto galeri firmalarına gitmenizi öneriyoruz.

Senet ile Araç Alabileceğiniz Bilindik Firmalar

Türkiye genelinde binlerce firma bu seçenek ile araç sahibi yapmaya devam ediyor. En yoğun ve büyük illerden birisi olan İstanbul için önermek gerekir ise bunlardan bazıları aşağıda sizler için sırasıyla listelendi. Bu sayede sizlerde bu büyük şehir’in her yerinden kolaylıkla araba alımını gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere bazı kampanya ve fırsatlarda sunan bu firmaların güvenilirliği ise sorgulanamaz derecede mükemmeldir. Alacağınız araç için %30 kadar peşinat alarak geri kalanını kendi bünyelerinden taksitlendirme fırsatı’da sunuyor. Yapmanız gereken kimliğiniz ile satış ofisine giderek görüşme sağlamak veya müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile ulaşarak daha fazla ayrıntılı bilgi sahibi olmaktır. Sizin için önerdiğimiz iki firma sayesinde sahip olmak istediğiniz araç için inceleme yapabilir, dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmek istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Bu araç satış firmalarının bulunduğu yer İstanbul olduğu için genel olarak yakın çevrelerden arayarak bilgi almanızda fayda vardır. Diğer seçenekler için bulunduğunuz il kapsamında araştırma yapabilir, diğer fırsatları’da araştırabilirsiniz.

Wowwo

Kurulalı fazla olmamasına rağmen müşteri kitlesini hızla büyüten ve başarı ile ilerleyen bir şirkettir. Alacağınız araç için binlerce listeleme bulunmakta ve beğendiğiniz araç için kısa zaman içinde başvurarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu şirketin sizlere sunduğu fırsatlar ve kampanyalar arasında ”arkadaşını getir 1 senet bizden”  büyük ilgi görmüş ve hem müşteri potansiyelini büyütmek, hemde daha mutlu müşteriler kazanmasını sağlamıştır. Kalitesinden şüphe duymayacağınız bu şirket ile dilediğiniz zaman (0212) 709 81 81 numaralı telefon aracılığı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Wowwo senetle araba piyasasına girdiği günden itibaren araç sahibi olamayan binlerce kişi ve firmayı araç sahibi yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Otovadeli

Şirket olarak hizmet veren bir satış firması’da Oto vadeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından’da bilineceği gibi vade ile araç satışı gerçekleştiren bu firmanın sizlere bazı zamanlarda çok düşük peşinatlar ile araç sattığını söyleyebiliriz. Örnek olarak bir Renault marka otomobil alacaksınız ve kampanyalar kısmından ne kadar peşinat ödeyeceğinize baktığınızda 5 Bin TL gibi düşük bir peşinat verdikten sonra araç sahibi olabildiğinizi görüyorsunuz. Bu ve daha fazla ayrıcalıklar sunan firmanın ayrıca taksit hesaplama sistemi’de bulunmaktadır. Almak istediğiniz aracın toplam size geliş bedelini bu tablo sayesinde hesaplayarak direk satış için görüşme sağlayabiliyorsunuz. Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası 0 (216) 511 15 55 olarak yer almaktadır. Görüşmek ve araçlar hakkında detaylı bilgiler almak için mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Tercih etmeniz gereken ve güvenli araç alımı yapmanız için önereceğimiz firmalar arasında yer alıyor. Daha fazla bilgi edinmek için firmayı arayabilirsiniz.

NOT: Sitemizin yukarıda yer alan firmalar ile hiç bir alakası yoktur. Herkes gibi araştırarak sizin için en iyi alternatif olabilecek şekilde sunulmuştur. Soru, görüş ve önerileriniz için direk kendileri ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Yorumlar
  1. Cengiz dedi ki:

    Senet kullanarak araba almadan önce bir daha düşünün derim. Alacağınız firmaların sizi zor zamanınızda sıkıştırmaması için titiz davranmanızı öneririm.