Kredi Sayfam

Faturalı Hatta Kredi Kullanma Rehberi ( BAŞVURU ve DETAYLAR )

Acil durumlarda ihtiyacımızı giderebilecek faturalı hatta kredi seçeneğinden yararlanmak çok kolay. 2019 Yılında’da kullandığınız faturalı hat üzerine kolaylıkla kredi çekebilirsiniz. Bunun için kullandığınız hattın faturalarını düzenli ödüyor olmanız gerekir. Daha fayda detaya ulaşarak tam bilgiye sahip olmanız için aşağıda ayrıntılı bir şekilde açıkladık.

Faturalı Hatta Kredi Kullanma Rehberi ( BAŞVURU ve DETAYLAR )

Faturalı hatta kredi kullanmak için gereken bilgileri sizler için toparladık. Bu sayede bankalardan kredi kullanamayan kişilerin faturalı hat üzerinden kredi kullanabilmeleri için alternatif yöntemleri belirtmek istedik. Her zaman nakit ihtiyacımız olduğunda kredi kullanma gereği duyabiliriz. Durum böyle olunca kredi notuna takılarak bankadan her hangi bir nakit ihtiyacımız için başvuru yaptığımızda olumsuz sonuç alabiliyoruz. Durum böyle olunca ihtiyacımızı nasıl karşılayabileceğimiz ile ilgili bilgiler arıyor ve sorunumuzu kısa zamanda çözmek istiyoruz. İşte bu durumlarda bizim için farklı bir kredi seçeneği olan faturalı hat gündeme geliyor.

Faturalı Hatta Kredi 2019

Kullandığınız faturalı hatta kredi kullanmanız mümkün. Bunun için 2019 yılında’da aktif olarak sunulan 12 aya kadar vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz. Yeni çıkan yasal düzenleme ile uzun vadede verilen bu kredi türünü artık en fazla 12 ay taksitle alabiliyoruz. Tabi’ki bunun için kullandığınız operatörde kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Çeşitli operatörler ve anlaşmalı finans kurumlarının sağladığı bu hizmet sayesinde telefon alarak paraya çevirme imkanlarından yararlanabiliyoruz. Düzenli bir faturalı hat sahibi iseniz korkacak ve kredi çıkmayacak sıkıntılarını aklınızdan çıkartın ve doğru adımlar ile ilerleyin. Kullanmakta olduğunuz hat üzerinden kredi kullanabilmeniz günümüzde mümkündür. Bazı şirketler anlaşmalı olduğunuz operatörler sayesinde sizlere 5 Bin TL gibi miktarlara kadar kredi fırsatı sunmaktadır.

İhtiyacınız olduğunda bu seçeneklerden yararlanarak acil para ihtiyaçlarınızı karşılayarak küçük taksitler ile ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Bu seçeneği kullanabilmeniz için faturalı hattınızın borcundan dolayı kapanmamış olması gerekmekte ve düzenli bir tüketici olmanız istenmektedir. Eğer taksitlerinizi aksatmadan ödüyor iseniz aşağıda yer alan seçenekler sayesinde kolaylıkla para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizden bu kredi için aşağıdaki maddeleri karşılıyor olmanız istenecek ve bu değerlendirme sonucunda krediniz onaylanacaktır.

  • Düzenli ödeme yapan bir faturalı hat sahibi olmalısınız.
  • Son 2 yıl içinde kullanmış olduğunuz cihaz kampanyalarından ceza almamış olmalısınız.
  • En az 6 ay faturanız borcundan dolayı kapanmamış ve taksitlerinizi düzenli ödemiş olmalısınız.
  • Hattınız için çıkan tüketici kredi raporu alacağınız telefon bedelinden düşük olmamalıdır.
  • Başvuru yapacağınız faturalı hat kendi adınıza kayıtlı olmalıdır.

Yukarıda yer alan bu şartları sağlamanız durumunda sizlere kredi fırsatı sunan bir çok firma ve operatör bulunmaktadır. Aşağıda sırasıyla belirteceğimiz bu seçenekleri incelemeniz durumunda hangi operatörü kullanıyor iseniz kullanın başvurunuzu gerçekleştirerek anında telefonunuzu alabilir, çok az bir zarar ile satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

faturalı hatta kredi

Vodafone Faturaya Ek Telefon

Ülkemizde hızla büyüyen ve müşteri kitlesini arttırmaya devam eden Vodafone ile 5 Bin TL gibi yüksek fiyatlarda telefon kredisi kullanmanız mümkündür. Bankalarda bulunan sicilinize gerek duymadan hızlı ve pratik bir şekilde telefon almanızı sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken yukarıda belirtilen şartları karşılıyor olmanızdır. Bu sayede en yakın bayiye giderek yüksek fiyatlı telefon için başvuru yapabilir, en geç 15 dakika içerisinde telefonunuzu teslim alarak çıkabilirsiniz. Aynı zamanda bazı bayilerin telefon alış ve satışı bulunduğu için aldığınız yere kutusunu açmadan satabilir, paraya hızlı bir şekilde çevirebilirsiniz. Bu seçeneği kullanarak acil nakit ihtiyacını karşılayan binlerce vatandaş bulunuyor. Sizde çok acil bir para sıkışıklığı içine girmiş ve Vodafone faturalı hat kullanıyor iseniz dilediğiniz bayiden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hat Üzerine Telefon Alma Sorgulama

Ülkemizde en çok tercih edilen ve en büyük kapsama alanına sahip operatörlerden birisi Turkcell’dir. Durum böyle olunca müşteri kitlesine hitap eden kampanyalar ve fırsatlarda beraberinde gelmektedir. Kendi bünyesinde sağladığı kredi seçeneği sayesinde sizlere faturalı hat üzerine telefon hizmeti vermektedir. Aldığınız telefonu istediğiniz zaman satabilir ve paraya çevirebilirsiniz. Bunun için sağlamanız gereken şartlar yukarıda yer alandan farksız değildir. Düzenli müşterilerine en son çıkan telefonları bile kolaylıkla alma fırsatı sunan bu operatör sayesinde para ihtiyacınızı kolaylıkla çözebilirsiniz. Aldığınız telefonu ister kendi bayilerine, ister dışarıda bir telefoncuya satarak ihtiyacınız olan parayı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Bir çok telefon kampanyası sunan bu operatör sayesinde artık bankadan kredi çekemiyorum sorununu ortadan kaldıracak ve küçük miktarlı ihtiyaçlarınız için kesin çözüm bulabileceksiniz.

Avea ( Türk Telekom ) Cihaz Kampanyası ve Kredisi

Gelişen teknoloji ve yenilikler ile birlikte büyümeye devam eden Avea ( Türk Telekom ) , cihaz kampanyası için sunduğu kredi fırsatı ile günümüzde büyük öneme sahiptir. Türk Telekom ile birleşmesinden sonra büyük kampanyalara imza atmış ve müşterilerine çeşitli seçenekler sunarak kredi imkanı sağlamıştır. Cihaz almak isteyenlere hem faizsiz, hemde düşük miktarlı faiz oranları ile satış gerçekleştirmektedir. Her il ve ilçede bulunan bayiler aracılığı ile kolaylıkla alabileceğimiz cihazlar sayesinde nakit ihtiyaçlarımız ortadan kalkacaktır.

Aldığımız her hangi bir telefonu kısa sürede paraya çevirerek çok küçük taksitler ile 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyoruz. Sizde ihtiyacınız olan parayı bankalardan temin edemiyor iseniz sizin için önerdiğimiz bu son seçeneği’de denemenizde fayda görüyoruz. Zor durumdan kurtulmak ve rahat bir nefes almak için bu seçeneği incelemeniz ve başvuru yapmanız için gereken tek şey kullandığınız hattın bir bayisine uğramak. Bu sayede başvurunuzu sadece kimliğiniz ve telefonunuza gelen onay mesajı ile başlatabilir, 15 dakika içinde telefonunuzu alarak oradan ayrılabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir mi ?

Tamamen resmi ve kurumsal yerlerden faturalı hat üzerinden kredi kullanmak güvenlidir. Yukarıda belirttiğimiz bilindik firmalar sizlere güvenilirliği kanıtlamıştır. Bu nedenle başka bir yerden faturanız üzerinden kredi kullanmanız risk taşıyabilir. Sadece yasal yollardan hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Bu sayede güvenilirlik konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Faturalı hattınız üzerinden alacağınız telefonlar sayesinde nakit ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceksiniz. Üstelik tamamen güvenilir ve sorunsuz gerçekleştirilmektedir.

Sizler için önerdiğimiz bu seçenekleri düzenli ve aşırıya kaçmadan kullanmanız durumunda acil para ihtiyaçlarınızda her zaman size açık bir kapı kalacaktır. Bu yüzden bankada kötü olan sicilinizi bu seçenekte’de bitirmemek tamamen sizlerin elinde…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.