Kredi Sayfam

Evde Paketleme İşi İlanları, Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Her kesimi ilgilendiren evde paketleme iş ilanları, paketleme işi veren yerler ve daha fazlası hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Oturduğunuz yerden ek iş yapmak istiyor iseniz bu haberimiz tam size göre…

Evde Paketleme İşi İlanları, Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Her kesimi ilgilendiren evde paketleme işi ilanları ve evlere paketleme işi veren yeler hakkında detaylar hazırladık. Sizde inceleyerek evinizden kolaylıkla paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz

Evden yapılabilecek paketleme işleri pek çok kişiye ek gelir imkanı sunuyor. Bazı eşyaların paketlenmesi için firmalar evlere iş gönderebiliyor. Evlerinde kolay bir şekilde para kazanmak isteyen kişiler de bu tür işlere başvurabiliyor. Paketleme işi tek başına yapılabildiği gibi farklı bir mesleğe ek olarak da yapılabilir. Ekstra bir gelire ihtiyacı olan birçok kişi bu paketleme işlerine başvurmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerin yanı sıra Kırklareli, Kayseri, Bursa gibi şehirlerde de evde paketleme işlerinin yapılabilmesi mümkündür. Bu işleri alabilmek için paketleme işlerini dışarıyla veren firmalar ile görüşülmelidir. Farklı tarzda ürünler sunan pek çok firma paketleme için evlere iş gönderebilmektedir. Bu firmalar ile iletişime geçilmesinin ardından ücret konusunda da detaylı bilgi alınabilir.

İşkur Paketleme İşçisi İlanları

Paketleme işi için İşkur başvurulacak adreslerden bir tanesidir. Bu tür işler firmalar ile doğrudan iletişime geçilerek bulunabileceği gibi Türkiye İş Kurumu aracılığıyla paketleme işleri alınabilir. Bay ve bayanlar için kesin kazanç sağlayacak olan bu paketleme işi ilanlarının neler olduğuna bakabilmek için İşkur’un internet sitesine girilmelidir. İşKur’un internet sitesinde iş arama ekranı mevcuttur. Bu ekranda mesleğin girilebileceği bir alan vardır. Bu alana paketleme işçisi yazılmalı ve sağ altta bulunan ara tuşuna basılmalıdır. Ayrıca hangi ilde ilan aranıyorsa yine bu il de yazılabilir ve aratma öyle gerçekleştirilebilir.

İş İlanı Siteleri İle Paketleme İşi Bulma

Paketleme işi ilan siteleri bu işi yapmak isteyen kişilerin bakmaları gereken sayfalar arasındadır. İş arayanlara yönelik hazırlanmış birçok site mevcuttur. Bu siteler farklı firmaların iş ilanlarını tek bir sayfada toplamış olmalarından dolayı iş arayanların en çok başvurdukları yerlerden de birisidir. Paketleme işi için de yine bu sitelere bakılabilir. Bu sitelerden herhangi birisine girilerek arama butonuna paketleme işi yazılmalı ve arama gerçekleştirilmelidir. Ayrıca iş arama sayfaları il seçme imkanı da sağlıyor. Böylece paketleme işine ilişkin ilanlar kolay bir şekilde bulunabilecektir.

Neden Paketleme İşi Evden Yapılıyor?

Paketleme işinin evden yapılmasının sebebi gereksiz masrafların önüne geçilmesinin sağlanmasıdır. Üretim yapan birçok firma paketleme işlerini evlere gönderiyor. Böylece fabrikada bunun için ayrı bir birimin kurulmasına da gerek kalmıyor. Ayrıca bu yöntem ile birçok kişiye de iş imkanı sağlanmış oluyor. Evden paketleme işinin yapılması hem üretici firmaya hem de paketleme yapan kişilere kazandırıyor. Bundan dolayı da pek çok firma paketleme işlerini dışarıya veriyor. Firmalar paketleme için anlaştıkları kişilerin evlerine ürünleri teslim ediyor ve paketleme bittikten sonra da bu ürünleri teslim alıyor. Böylece paketlemeyi yapan kişilerin de ekstra ulaşım masrafı ödemesinin önüne geçilmiş oluyor.

Bardak Altlığı Paketlemesi

Evde bardak altlığı paketleme birçok kişinin evden gelir sağlamak için başvurduğu yöntemlerden birisidir. Bardak altlığı üreticileri paketleme işlerini genellikle evden yapılabilmesine olanak sağlıyor. Bunun için de firma evden çalışmak isteyen kişiler ile anlaşıyor ve işi onlara veriyor. Bu tarz firmalar paketlenmenin nasıl yapılması gerektiğine dair bilgi alınabilmesi için yetkili bir görevli ile işi teslim ediyor. Ayrıca paket yapılabilmesi için gerekli olan koli, koli bandı, yapıştırıcı, eldiven gibi malzemeler de firma tarafından temin ediliyor.

Sabun Paketleme İşi

Evden sabun paketleyerek para kazanma da oldukça kolay ve kazançlı bir iştir. İnsanlar bir kurumda ya da şirkette çalışıyor olsalar dahi ek gelir elde edebilmek için evden yapabilecekleri işler de alıyorlar. Bu işlerden de en rahatlıkla yapılabilecek olanlardan bir tanesi sabun paketlemesi. Evde paketleme işleri özellikle ev hanımlarının sıklıkla başvurduğu işler arasında yer alıyor. Evden para kazanmak isteyen kişiler sabun paketleyerek kolaylıkla kazanç elde edebilir. Bu sabun paketleme işiyle de aylık rahat bir şekilde 1000 TL kazanılabilmesi de mümkündür. Sabun paketlemek için anlaşmaya varılan firma paketleme malzemelerini de size teslim edecektir. Ayrıca nasıl paketleme yapılması gerektiği de ilk teslimat sırasında detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

Kürdan Paketlemesi

Kürdan paketleyerek gelir elde etme kolay para kazanmak isteyenler için oldukça ideal bir yöntemdir. Paketleme işi yapabilmek için ekstra bir beceriye gerek yok. Bundan dolayı da isteyen herkes bu paketleme işlerine başvurabilir. Bu paketleme yöntemi ile ek gelir elde edebilmek mümkündür. İşi büyütmek isteyen kişiler ise başkalarından da destek alabilir ve çok daha fazla sayıda paketleme yaparak kazancını da arttırabilir. Kürdan paketlemesi başlarda biraz zorlayıcı gelebilir. Fakat alışkanlık kazandıkça paketleme çok daha kısa sürede tamamlanabilir bir iş haline gelecektir.

Evde Yapay Çiçek Paketleyerek Para Kazanma

Yapay çiçek paketleme, evden para kazanmak isteyenlere gösterilebilecek işlerden bir diğeridir. Yapay çiçekler pek çok süslemenin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bundan dolayı da üretimleri çokça yapılıyor. Bu çiçeklerin paketlenmesi için de firmalar genellikle işleri evden paketleme yapabilecek kişilere gönderiyor. İnsanlar çiçekleri kendilerinden istenen şekilde paketleyerek ek kazançlar elde edebiliyor. Yapılan paketleme sayısına göre de aylık olarak elde edilen ücret belirleniyor.

Evden Kına Paketleme İşi Yapmak

Kına paketleme işi kazancı yüksek işlerden bir tanesidir. Kına paketlemesi işi alan kişilere firma çuvalla kınayı teslim eder. Ayrıca bu kınaları tartabilmek için hassas teraziler ve paketleme için gerekli olan poşetler de yine paketleme yapacak olan kişilere verilir. Belirtilen miktar ne kadarsa o miktarda kına poşetlere konulur ve paketlemeler gerçekleştirilir. Yapılan bu paketlerin bir arada toplanabilmesi için karton kutular, koli bantları, ambalaj yapıştırıcıları da yine firma tarafından kişilere teslim edilen ürünler arasındadır.

Mum Paketleme

Evden mum paketleme gelir elde edebilmek için yapılabilecek güzel işlerden birisidir. Günümüz ekonomik koşullarından dolayı pek çok kişi aile gelirine katkıda bulanabilmek için ek işler yapmak durumunda kalıyor. Ayrıca iş bulamayan kişiler de yine yapabilecekleri alternatif işlere yöneliyorlar. Bu işlerden bir tanesi de mum paketlemektir. Mum üreten firmalar bu mumların paketlenebilmesi için işi evden yapabilecek olan kişiler ile anlaşıyor. Bu kişilere mum ve paketleme malzemeleri teslim ediliyor. Paketleme tamamlandıktan sonra da firma tarafından mumlar teslim alınıyor.

Mandal Paketleme İşleri

Mandal paketlemek diğer paketleme işlerinde olduğu gibi kolay bir şekilde para kazandırabilecek yöntemlerdendir. Ek işe ihtiyacım var ya da evden para kazanmak istiyorum diyen kişilere mandal paketleme işi rahatlıkla tavsiye edilebilir. Aylık yapılan paketleme sayısının arttırılması ile beraber elde edilen gelirin miktarı da yükseltilebilir. Yani bu iş ek gelir olmanın çok daha ötesine geçebilecek işlerden birisidir.

Çorap Paketleyerek Ek Gelir Elde Etme

Evden çorap paketleme diğer paketleme işlerinden biraz daha zor olabilir. Çorapların paketlenmesi sırasında dikilmesi de gerektiği için ilk başlarda bu işi yapmak kişilere zor gelebilir. Fakat kısa bir süre içerisinde bu işe alışılabilmesi mümkündür. Bundan dolayı evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler çorap paketleme işine de rahatlıkla başvurabilirler. Diğer paketleme işlerinde olduğu gibi çorap paketlemede de yine firma çorapları kapıya kadar teslim etmekte ve paketleme sonrasında da teslimatları almaktadır.

Yorumlar
  1. blank Derya dedi ki:

    Merhaba bu isi yapabilirim umarım dönüş olur

  2. blank Melek yılmaz dedi ki:

    Kocaeli darıca oturuyorum evde iş yapmak istiyorum