Kredi Sayfam

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2020

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2020

Parasını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için hazırladığımız en yüksek vadeli hesap faizi veren bankaların 2020 yılında detaylı listesini sizler için hazırladık.  En yüksek mevduat faizi veren banka karşılaştırmaları ve değerlendirmelerini aşağıda detaylı bir şekilde hazırlayarak sizlere sunduk. Karşılaşmaları inceleyerek sizin için en iyi teklifi sunan bankalara paranızı yatırarak dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Parasını mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için bulunmaz bir içerik olacağına eminiz.

Kenarda duran paranızı değerlendirmek için en büyük seçeneklerden birisi mevduat hesabı ve e-vadeli hesaptır. Bu şekilde paranızı dilediğiniz bir bankaya yatırarak aylık kar oranı üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Her bankanın sizin için sunduğu çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Zamanına göre değişkenlik gösterilebilen faiz oranlarının şu ana kadarki olan hesaplamaları aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir. Eğer sizde paramı değerlendirmek istiyorum diyenler arasında yer alıyorsanız mutlaka dikkatli bir şekilde yazımızı inceleyiniz. En yüksek faiz imkanlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken doğru tercihi yapmak.

10.000 TL İçin Mevduat Hesaplaması:

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR ( 2020 )

Bankalar üzerinden derleyerek hazırladığımız e-vadeli hesap faiz oranlarını detaylı bir şekilde listeliyoruz. Paranızı değerlendirmek için en yüksek mevduat faizi veren bankaları inceleyerek dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilir, ek gelirinizi başlatabilirsiniz. 32 gün olarak hesaplanan faiz oranları ve yüzdesini aşağıdaki listede karışık olarak sizler ile paylaşıyoruz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız işlem neticesinde karşınıza çıkacak aylık faiz sonuçları şu şekilde yer alıyor;

 • Şekerbank vadeli mevduat hesabı açılışı yapanlar için aylık faiz getirisi 10 Bin TL için 32 Gün  (150 TL ) olarak hesaplanıyor.
 • Odeabank oksijen hesap olarak adlandırılan vadeli hesapta kazanç oranınız aylık 10.000 TL için ( 173 TL ) olarak yer alıyor.
 • Vakıfbank e-vadeli mevduat hesabının size aylık kazanç getirisi 10.000 TL için ( 170 TL ) olarak hesaplanıyor.
 • İş bankasından alacağınız şubesiz mevduat hesabının faiz getirisi 10.000 TL için ( 142 TL ) civarında yer alıyor.
 • QNB Finansbank üzerinden açabileceğiniz e-vadeli hesap sizlere aylık 10.000 TL için ( 164 TL ) tutarında para kazandırıyor.
 • Ziraat Bankası İnternet şubesi üzerinden mevduat hesabı açılışında aylık 10.000 TL için ( 134 TL ) oranında kazanç sağlıyor.
 • CepteTeb vadeli hesap faiz getirisi 32 günlük 10.000 TL için ( 160 TL ) olarak hesaplanıyor.
 • Garanti Bankası cep şube üzerinden açacağınız e-vadeli hesap aylık 10.000 TL için ( 58 TL ) kazanç sağlıyor.
 • Denizbank üzerinden açacağınız e-mevduat hesabının faiz getirisi 10.000 TL için ( 160 TL ) olarak hesaplanıyor.
 • Enpara.com üzerinden açacağınız mevduat hesabından aylık kazancınız 10.000 TL için ( 160 TL ) oranında.
 • Halkbank e-mevduat hesabının aylık kazanç oranı 10.000 TL için ( 158 TL ) oranında hesaplanıyor.
 • Akbank üzerinden açacağınız mevduat hesap faizinin aylık kazancı 10.000 TL için ( 144 TL ) olarak hesaplanıyor..
 • Yapı kredi’nin vade dönüşüm adı altında vadeli hesap getirisi 10.000 TL için ( 162 TL ) olarak hesaplanıyor.
 • İNG Bank turuncu hesap ile aylık kazancınız 10.000 TL için ( 183 TL ) oranı üzerinden hesaplanıyor.
 • Alternatif Bank VOV hesap açılışından aylık kazancınız 10.000 TL için ( 175 TL ) oranından hesaplanıyor.
 • Fibabanka kiraz hesabı kazancı ise aylık 10.000 TL için ( 175 TL ) olarak en yüksek aylık faizler arasında yer alıyor.

Yukarıda liste halinde hangi banka aylık ne kadar faiz kazandırıyor ? bizlere ne kadar ek gelir sağlıyor ? bunların cevabını verdik. Bankadan ve şube üzerinden yapacağınız başvurularda faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden kararınızı vermeden önce en yüksek faiz oranını veren bankalar ile görüşme yapmanızı öneriyoruz. Bilgiyi size aktardıktan sonraki tarihlerde faizlerde artış olma olasılığını göz önüne alarak değerlendirmenizi bankayı arayarak yapmanızda fayda var. Aklınıza takılan sorular için yorum bölümüne mesajınızı bırakarak uzman ekibimizden geri dönüş alabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileklerimiz ile….

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.