Kredi Sayfam

En Uygun Kredi Veren Bankalar, Fırsatlar ve Kampanyalar

En Uygun Kredi Veren Bankalar, Fırsatlar ve Kampanyalar

En uygun kredi veren bankalar ile tanışma zamanı geldi. Kullanabileceğimiz en uygun faiz oranlarına sahip krediler için izlememiz gereken adımları sizler için hazırladık. Bu sayede dilediğiniz zaman kolay bir şekilde kredi başvurusu yapacak ve size en uygun kredi seçeneklerinden yararlanabileceksiniz. Dünya genelinde en çok tercih edilen ve düşük faizli kredi veren bankalar bizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak için bazı zamanlar geç kalsak bile bizim için her zaman yeni bir kampanya hayata geçmektedir. İhtiyacımız olduğunda uygun faiz seçeneklerinden yararlanabileceğimiz kredi alternatifleri karşımıza çıkacaktır. Bu sayede işimizi görebilecek miktarda kredileri uygun bir şekilde kullanabileceğimiz bankalar bize kolaylıklar sağlayacaktır. Taksitleri kendimiz belirleyerek ister kısa vadede, ister uzun vadede ödeyerek borcumuzu bitirebiliriz. Ne kadar sıra vade yapar isek o kadar az’da faiz binme ihtimalini ortadan kaldırırız. Bunun için kullanacağımız kredinin taksitlerini ödeyebileceğimiz kadar seviyeye düşürmekte fayda vardır. Rahatlıkla ödeyebileceğimiz kredimizi kullandıktan sonra düzenli ödememiz gerekmekte ve sicilimizi temiz tutmaya özen gösteriyor olmamız gerekir. Karşımıza çıkacak olumsuz şartlardan zarar görmemek ve ileride kullanabileceğimiz bir kredi seçeneğini ortadan kaldırmamak için bu büyük önem taşımaktadır.

Bizim İçin Uygun Kredi Nasıl Buluruz ?

Her zaman ihtiyacımız olduğunda yanımızda yer alacak bankalar ararız. Bu sayede ihtiyaçlarımızı gidermek ve sorunlarımızdan kısa zaman içinde kurtulmak isteriz. Durum böyle olunca bize en uygun kredi fırsatı sunan bankaları nasıl bulacağımız kalıyor. Çeşitli kampanyalar hazırlayan ve bizlere %0 faiz seçeneklerine kadar büyük avantajlar sağlayan bankaları keşfetmek için İnternet ortamında gezinti yapmamız yeterlidir. Bu sayede araştırma yaparak her hangi bir kredi hesaplama sistemi üzerinden kullanmak istediğimiz kredi tutarına göre karşılaştırma yapabiliriz. Bu sayede bize en düşük faizli kredi imkanı sunan bankayı seçerek başvurumuzu gerçekleştirebilir, kolay kredimizi kullanabiliriz. Tüm kişi ve firmaların izlediği bu adımlar sayesinde büyük kar elde ettiği, kullandığı krediyi fazla fark ödemeden kapattığı gerçeğini söylemekte’de fayda var. Ne kadar az fark öder isek o kadar çabuk bitecek olan kredi borcumuzun bize geri dönüşü büyük olacaktır. Büyük hesaplama siteleri üzerinden karşılaştırma yaparak en uygun kredi tekliflerini görüntüledikten sonra yapmamız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Bankanın müşteri hizmetleri ile kısa bir görüşme gerçekleştirerek detaylı bilgi almak.
  • Kredi notunuzu öğrenerek ne kadar kredi kullanabileceğinizi tespit etmek.
  • Aylık gelirinizi aşacak veya %70 gibi civarına yaklaşan ödeme tablolarından uzak durmak.
  • Oturduğunuz yerin güncel ikamet adresiniz olduğunu doğrulamak.
  • Çalıştığınız iş yerinin bilgi ve gerekli çalışma belgesini hazır bulundurmak.
  • Kredi kullanabilmek için T.C kimlik belgenizi yanınızda bulundurmak.

Tüm bu yukarıda yer alan gerekli evrak ve bilgileri hazırladıktan sonra yapacağınız başvuruda olumlu sonuç almanız durumunda hemen hesabınıza kullandığınız kredi aktarılacaktır. Ödeme tabloları arasında 36 aya kadar varan vade seçenekleri sayesinde’de rahatlıkla diğer ay ödemenize başlayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde ödemelerinizi yaptığınızda kredi notunuzun yükseleceğini unutmayın ve kredi limitinizi borç öderken bile yükseltmeye özen gösterin. Bu sayede yüksek puanlı bir müşteri olarak tüm bankalardan uygun faiz oranlarına sahip kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

En Uygun Kredi Veren Bankalar

Bankalar                         Kredi Tutarı          Aylık Faiz Oranı           Vade Sayısı
      Garanti (Bahar Kredisi)          100.000 TL                 %1,54                  36 Ay
         Ziraat ( Kredi Paketi)          100,000 TL                 %1,37                  36 Ay
       İşbankası ( Kamuya özel)          100.000 TL                %1,48                  36 Ay
     ING BANK ( Yüksek Kredi)          100.000 TL                %1,69                  36 Ay
       Fibabanka ( Yıldız Kredi)          100.000 TL                %1,48                  36 Ay
Yukarıda yer alan tablo sayesinde yüksek miktarlı kredi kullanımları için hesaplanan faiz oranları ve vade sayısını görmektesiniz. İhtiyacınız olan yüksek miktarlı krediler için başvuru yaparak kısa zaman içinde nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken hemen seçtiğiniz bankanın müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayarak veya en yakın şubeye giderek daha ayrıntılı bilgiye ulaşmaktır. Bu sayede istediğiniz kredi seçeneklerinden kolaylıkla yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.