Kredi Sayfam

En Düşük Ev Kredisini Hangi Banka Veriyor?

En Düşük Ev Kredisini Hangi Banka Veriyor?

Evini değiştirmek isteyen ve ev almak isteyenler için en güncel faiz fiyatları ile birlikte 2019’da en düşük ev kredisini veren bankalar hakkında değerlendirme yapacağız. Garanti bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank ve TEB bankaları hakkında sizler adına araştırma yaptık. Uygulana  faiz oranları ile birlikte bu bankaların vade imkanları ile ne kadar tutarlarda kredi çekilebileceği ve bankaların düşük faiz oranlarında konut kredisi için isteyecekleri evrak listesinin nasıl olacağı hakkında sizlere yardımcı olmak için bu makaleyi yazdık.

Vatandaşlar arasında ev almak isteyenler hangi bankanın faiz oranları daha düşük diye banka banka dolaşmanıza gerek olmadan sizlere sunacağımız bilgiler ile alınacak olan kredi hesaplaması ve güncel olan faiz oranlarında sizlere yardımcı olacağız.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat bankası konut kredisi çekmek isteyenler müşteriler 120 ay taksit imkanları sunulur. Aynı zamanda banka alınmak istenilen evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanmanız sağlanır. Konut kredilerinde banka kullanmak istediğiniz tutarlarda talep edilen vade sayısına göre faiz oranları uygulanır. En düşük ev kredisi veren bankalar olarak Ziraat bankası, %80’den başlayan faiz oranlarını sunar.

Ziraat bankasının sunmuş olduğu imkanlar ile kredi çekmek isteyenler için başvuru sırasında istenilen evraklar;

  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdanın fotokopisi
  • Çalışma halini gösteren belge
  • Satın alınmak istenilen konutun tapu belgesinin fotokopisi

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredilerinde garanti bankası müşterileri için hazırladığı faiz oranlarında hayallerinde ki ev için uygun ödemesi bulunan krediler tahsis edilir. Garanti bankası konut kredisinde ki taksit sayısının %40’aya kadar verilir. En düşük ev kredisii veren bankalar arasında Garanti bankası da yer alır.  Talep edilen krediler de gerçekleşen vade seçeneklerine göre %0,90’dan başlayan faiz oranları uygulanır. Garanti bankası konut kredisi ile sizlerde hayal ettiğiniz evi almak için kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Müşterilerinden ev almak isteyenler için %80 oranında kredi kullanım hakkı tanınır. En düşük ev kredisi veren bankalar arasında  QNB Finansbank’da yer alır.  Aynıca QNB Finansbank 180 aya kadar da vade imkanları ile kredi çekilmesine imkan tanır. Vade sürelerine göre de banka konut kredileri kullanılan farklı faiz oranları uygulanır. Banka konut kredisi çekmek isteyenler bu kapsamda müşterileri için 24 aya kadar vade oranları ile %0,90 oranında faiz, 60 aya kadar da vadeye de %0,93 oranında faiz sunar. %0,95 oranında faiz oranı ise 120 ay uygulanır.

TEB Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Yeni ev almak isteyen müşterilerine uygun faiz oranları TEB bankası ile uzun taksit imkanları ile kullanılan kredilerde sabit taksit ödemeleri ile kira öder gibi ödenerek ev sahibi olmaları sağlanır. En düşük ev kredisi veren bankalar sorusunun diğer bir yanıtı da TEB bankasıdır.  Konut kredisini kullanan müşterileri için banka 120 ay vade şansı tanır. Çekilmek istenilen konut faiz oranları ile taksit imkanları öncesinde belirtilir.

Evini yenilemek ve ya yeni bir ev almak isteyen kişiler yukarıda da belirttiğimiz gibi en düşük faizli konut kredisi veren bankalar sorusu yanıtını bulacaktır. Taksit imkanlarını değerlendirmek isteyenler dilediği bankaya evraklar ile başvurusunu gerçekleştirebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.