Kredi Sayfam

Denizbank Müşteri Hizmetleri (Telefon Numarası ve Direk Bağlanma Tuşları)

Denizbank Müşteri Hizmetleri (Telefon Numarası ve Direk Bağlanma Tuşları)

Denizbank müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 0 800 olmaktadır. Ancak bu numarayı aradığınızda direkt olarak müşteri temsilcisine ulaşmanız mümkün değildir. Sistem, sizi farklı departmanlara yönlendirmektedir. Ancak bazı tuş kombinasyonları deneyerek, hızlı şekilde Denizbank müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Denizbank müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmak için öncelikle, sisteme kayıtlı cep telefon numaranızdan arama yapmanız gerekmektedir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri No Kaçtır?

Denizbank çağrı merkezi numaraları 0850 222 08 00 ve 444 0 800 olmaktadır. Bu numaralardan birini arayarak direkt olarak Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Daha sonra izleyeceğiniz adımlar ise:

 • Bu numaraları aradıktan sonra TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonra banka kartınızın son 4 hanesini tuşladıktan sonra hızlıca müşteri hizmetlerine ulaşmanız için aşağıdaki kombinasyonları denemeniz gerekmektedir.
 • Yönlendirmeler yapıldıktan sonra ilk olarak 5 tuşuna ve daha sonra yeniden 5’e ve son olarak 0 tuşlarına basmanız halinde, direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Denizbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanma işlemlerini gerçekleştirmek için kısa yol tuşlarına basmanız gerekmektedir. Çağrı merkezinde sıra yoksa, bahsi geçen rakamları tuşlamanız halinde, kısa sürede müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağınız işlemler ise:

 • İlk önce sisteme kayıtlı olan cep telefonu üzerinden 0850 222 08 00 ya da 444 0 800 numaralarından birini arayın.
 • Daha sonra telesekreter TC kimlik numaranızı girmenizi talep edecektir.
 • TC kimlik numarasını girdikten sonra bankamatik kartınızın son 4 hanesini tuşlamanız gerekmektedir.
 • Kartınızın son 4 hanesini tuşladıktan sonra ilk önce 5’e basın.
 • Daha sonra yeniden 5’e tuşlayın.
 • İki saniye kadar bekledikten sonra 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanma kısa yolları özellikle zamandan kazanmak için oldukça önemli bilgilerdir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bankalar ve kurumlar telesekreter kullanmaktadır. Telesekreter genellikle kişileri birçok farklı departmana yönlendirerek, müşteri hizmetlerine ulaşımı zorlaştırmaktadır. Bu sayede kişiler daha uzun süre hatta kalabilir ve bu sayede belirli bir gelir elde edilir. Bunu engellemek için çeşitli tuş kombinasyonları ile en kısa sürede müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanmak için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ilk önce 5’i daha sonra yeniden 5’i ve son olarak 0’ı tuşlamanız gerekmektedir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank müşteri hizmetleri no iki farklı hattan ulaşılabilir. Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 222 08 00 veya 444 0 800 hatları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerini aradıktan sonra uzun süre sıra bekleyebilir ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için zaman kaybedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Denizbank internet şubesi üzerinden işlemlerinizi online olarak hem bilgisayar hem de akıllı cep telefonları üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Denizbank tarafından hizmete açılmış olan mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek işlemlerinizi sıra beklemeden tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Temsilcisi Bağlanma

Denizbank müşteri temsilcisine ulaşmak için kısa yollar çeşitli tuş kombinasyonlarından oluşmaktadır. Denizbank müşteri temsilcisi numarasını çevirdikten sonra yapmanız gerekenler ise:

 • Telesekreter yönlendirilmesi yapıldıktan ve kimlik doğrulamalarınızı girdikten sonra ilk olarak 5’i tuşlamanız gerekmektedir.
 • Tuşlamayı yaptıktan sonra farklı bir menüye aktarılacaksınız.
 • Aktarıldığınız menü üzerinden tekrar 5’e basmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra 0’ı tuşlamanız durumunda müşteri temsilcisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Denizbank Canlı Destek

Denizbank online yardım hizmetleri de sağlamaktadır. Müşteriler şikayetlerini Denizbank’a hem müşteri temsilcisini arayarak hem de online bankacılık hizmetleri üzerinden iletebilir. Şikayetler ya da talepler 48 saat içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Bunun yanı sıra Denizbank müşteri hizmetlerinin telefon bankacılık hizmetleri de haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati müşterilerine hizmet vermektedir. Denizbank’a 7/24 ulaşmak için:

 • 444 0 800 numarasını arayabilirsiniz.
 • Bu numara üzerinden pos destek alabilirsiniz.
 • Bu numara üzerinden direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
 • Denizbank’a tüm şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Yurtdışından Arama

Denizbank müşteri hizmetleri yurtdışı üzerinden de telefon aracılığı ile yapılabilmektedir. Herhangi bir kayıt ya da başvuru gerektirmeyen müşteri temsilcisi hizmetini sesli komut sistemleri ile kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak ürün başvurusunda bulunabilir ya da düşük komisyonlar ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yurt dışında olan Denizbank müşterileri ise +90 850 222 0 800 numaradan ulaşım sağlayabilmektedir.

 • Yurtdışından arayan müşteriler de Denizbank kartı ile ilgili tüm işlemlerini kolaylık tamamlayabilir.
 • Yurtdışından yapılan aramalar farklı şekilde ücretlendirilmektedir.
 • Yurtdışından yapılan aramalar üzerinden ödeme yapılabilir, kredi kartı çalıntı bilgileri verilebilir, kart iptal edilebilir ya da şikayetler sistem üzerinden kolayca yapılabilir.

Denizbank İnternet

Denizbank online bankacılık hizmetleri ile kullanıcıların tüm işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Denizbank internet bankacılığından haftanın yedi günü ve günün 24 saati faydalanabilirsiniz. Tüm işlemleri tamamlamak için banka kartı ya da kredi kart şifresi yeterli olmaktadır. Kullanıcı isminizi ve güvenlik ayarlarınızı, mobil uygulama üzerinden tamamlayabilirsiniz.

 • İnternet bankacılığı için kullanıcı oluşturduktan sonra şifreniz sistemde kayıtlı olan numaraya gönderilecektir.
 • Daha sonra Kullanıcı adı, kart bilgileri ve TC kimlik numarası ile Denizbank internet bankacılığı üzerinden giriş yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı ile faturalarınızı ödeyebilir ya da bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Farklı bir hesaba para yatırma işlemlerini de internet bankacılığı üzerinden sağlayabilirsiniz.

Denizbank Online

Denizbank online bankacılık işlemleri özellikle kullanıcılarının tüm işlemlerini hızlı şekilde tamamlamasını sağlar. Denizbank online için telefon ya da bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. Denizbank mobil uygulamasını indirdikten sonra kullanıcı oluşturarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Online bankacılık için kullanıcı oluşturmak için:

 • İnternet bankacılığı üzerinden Kullanıcı Oluştur ve Şifremi unuttum ekranları üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Kullanıcı oluşturmak için Denizbank bankamatik kartı ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmanız yeterlidir.
 • Denizbank kartınız yoksa, kartım yok alanına tıklayarak TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı için oluşturduğunuz şifreyi unutmanız durumunda cep telefonunuza yeni bir şifre gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Denizbank Müşteri  Hizmetleri Kolay Bağlanma

Denizbank çağrı merkezine bağlanma işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Telefon bankacılığından faydalanmak için 0850 222 0 800 numarasını arayabilirsiniz. Yurt dışından arayan Denizbank müşterileri ise +90 850 222 0 800 numaralı hat üzerinden ulaşım sağlayabilir. Telefon bankacılığı ile sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Denizbank sesli yanıt sistemi, kullanıcılarını sesinden tanıyan bir akıllı sistem üzerine kurulur. Denizbank sesli yanıt sistemleri aracılığı ile kullanıcılarına özel hatırlatma ve çözümleri de sunmaktadır. Yenilenmiş olan sesli yanıt sistemi kapsamında hizmet vermektedir. Telefon bankacılığından faydalanmak ve sesli imza oluşturmak için:

 • Denizbank müşterileri herhangi bir kayıt oluşturmadan müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
 • Sisteme kayıtlı olan cep telefonu üzerinden kart şifreniz ile oldukça hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.
 • Sesli imza oluşturmak için Denizbank sisteminde belirlenmiş olan cümleyi 3 defa tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ses kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız bu yazımız aracılığı ile kolay yoldan müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Bize farklı sorularınız var ise aşağıdaki yorum alanını kullanmanızı öneririz.Bankanın resmi iletişim sayfası için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.