Kredi Sayfam

Denizbank ( Bonus ) Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank ( Bonus ) Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı nakit para taşımak istemeyenler, alışveriş anında yanında nakit parası olmayanlar ve taksit sayısını artırmak isteyenler için kredi kartı hayatı kolaylaştıran bir etkendir. Günümüzde kredi kartı kullanmayan yok gibidir. Kredi kartı alırken özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bazı kartlar diğerlerinden daha çok tercih edildiğinden mağazalar ve diğer alanlarda daha fazla taksit imkanı ve avantajlar sunmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankaların kartları ile ilgili biraz araştırma yapmakta fayda vardır. Denizbank müşterilerine sunduğu avantajlardan dolayı daha çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Denizbank (Bonus) kredi kartı başvurusu almak isteyenler için çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Denizbanklı olmak ayrıcalıklı olduğundan ve hayat kurtaran özellikleri olduğundan cebinizde bir Deniz bank kredi kartı olmalıdır.

Denizbank (Bonus) Kredi kartı Başvuru Telefon ve SMS ile Nasıl Yapılır?

Hayatın her alanındaki alışverişte avantajları ile ayrıcalıklar sunan Denizbank kredi kartına sahip olmak için çok fazla yol vardır. Müşterinin ilk olarak Denizbank kredi kartı başvurusu telefonla mı, SMS’le mi, şube üzerinden mi, ATM’den mi yoksa İnternet üzerinden mi yapmak istediğine karar vermesi gerekir. Başvuru için;

1.seçenek; telefonla arayarak başvuru yapmak isteyenlerin tek yapması gereken işlem 444 0 800 numarayı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşüp müşteri temsilcisinin yönlendirmesi ile çok basit birkaç tuşlama ile başvuruyu gerçekleştirmektir.

2.seçenek; telefonla konuşmak için vakti olmayanlara için bir diğer alternatif ise cep telefonundan SMS atarak yapmaktır. Hiç uğraşmadan kompleks işlemlere girmeden, cep telefonun mesaj bölümüne girip büyük harflerle KKART yazıp bir boşluk bırakıp T.C Kimlik numarasını yazıp 3280’e kısa mesaj olarak göndererek başvuru yapılabilir. SMS ile başvuru yapan müşterilerin başvuru sonuçları da kendilerine SMS ile bildirilmektedir.

Deniz (Bonus) Şube ve İnternet Üzerinden Başvuru

Denizbank  kredi başvurusu için diğer seçenekler arasında şubeye giderek, ATM ve İnternet üzerinden yapmak da vardır.

3.seçenek; daha çok emeklilerimizin tercih ettikleri alternatif ise Denizbank şubesine giderek başvuru yapmaktır. Şubeden başvuru yapmak için müşterinin yanında götürmesi gereken bazı evraklar vardır ki bu evraklar; nüfus cüzdanı, ikametgah adres bilgileri, gelir düzeyini gösteren evraktır.

4.seçenek; herhangi bir yere gitmeden, pratik bir şekilde başvuru işlemini gerçekleştirmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için internet üzerinden başvuru en kolayıdır. İnternet üzerinden başvuruyu gerçekleştirmek için Açık Deniz internet bankacılığına girmek yeterlidir.

5.seçenek; Denizbank ATM’leri kullanılarak başvurunun yapılmasıdır. Çok kolay birkaç adımdan oluşan bu başvuruyu yapmak birkaç dakikayı alacaktır.

Denizbank (Bonus) Başvurusu ve Kartın Özellikleri

Denizbank kredi kartı başvurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra gelen kredi kartını kullanmak oldukça keyifli olacaktır. Diğer kartlara göre daha avantajlı ve ayrıcalıklı özellikleri bulunan kartın hangi özelliklere sahip olduğunu bilmek müşterilere fayda sağlayacaktır. Kısaca Denizbank (Bonus) kredi kartının özellikleri şunlardır;

  • Yurt içi ve dışı alışverişlerinden bolca bonus kazandırmaktadır.
  • Kazanılan bonuslar diğer alışverişlerde kullanılabilir.
  • Yapılan alışverişlerde ekstra taksit ve bonus imkanı verilir.
  • Kredi kartının limitinin artırımı ve azatlımı çok basit işlemlerle gerçekleştirilir.
  • Nakit avans çekilebilir ve çekilen bu nakit avans taksitlendirilerek ödenebilir.
  • E-mail ve basılı olarak gelen ekstre bilgileri ile taksit takibi kolayca yapılabilir.
  • Fatura, MTV ödemeleri yapılabilir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.