Kredi Sayfam

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar ( 2020 )

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar ( 2020 )

Borcu olana kredi veren bankalar için 2020 yılında’da ulaşmak mümkündür. Bir banka yada kredi kartı borcu olanlar için sunulan çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bu sayede kredi ihtiyacımızı karşılayarak sıkıntılarımızı atlatabilir, rahatlıkla ödemeye başlayabiliriz. Bu sayede borcumuzun bitmesi ile beraber yeniden kredi çekmek istediğimizde karşımıza çıkacak olumlu sonuçlar elde edebiliriz. Kredi sicili bozuk olanlar için çeşitli kredi alternatifleri için detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz bu yazımız sayesinde sizlerde yakın zamanda nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dünyanın neresinde olur iseniz olun tüm bankalardan hızlı kredi ihtiyaçlarınızı karşılamanız için izleyeceğiniz adımlar aşağıda detaylı bir şekilde sıralanmıştır. Sizin için önemli olan durumlar ve ilerleyiş hakkında geniş bilgi edinerek sizde nasıl hızlı kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu sayede nakit için sıkıştığınız zamanlarda sizlere kredi açacak banka yada finans kuruluşları ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Yapacağınız tüm başvuru işlemlerinde sizlere fayda sağlayacak olan bu bilgiler sizi aydınlatacak ve rahatlatacaktır. Çeşitli kredi seçeneklerini kullanmamız ve sonucunda düzensiz ödeme ile sicilinizi bozmuş iseniz yapmanız gereken kredi notunuzu yükseltmek olmalıdır. Eğer çok acil para lazım diyor iseniz alternatif banka ve nakit temin eden firmaları aşağıda sizler için toparladık ve detayları ile birlikte sunduk. Kolay yoldan nakit karşılayabileceğiniz yolları keşfetmeniz ve ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanız açısından büyük önem taşıdığının’da altını çizmekte fayda görüyoruz.

İcralık Olanlara Kredi ( 2020 )

İcra ile başı dertte olanların kredi kullanması için bir çok neden bulunmaktadır. Düştüğümüz borç batağından kurtulmak ve ödemelerimizi düzene bindirmek için bir şans aradığımızda bu seçenek bizleri rahatlatabilir. Bu sayede geçmiş olan borçlarımızı ödeyerek aldığımız maaş ile küçük taksitler yaparak borcumuzu bitirebiliyoruz. Borcumuzu toplu bir şekilde kapattıktan sonra 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödememiz bizlere daha çok kolaylık sağlayabilecektir. Aldığımız bir ürün veya hizmet karşılığında yaptığımız senet veya sözleşme sonucunda icralık olabiliriz. Eğer borcumuzu düzenli bir şekilde ödeyememiş ve zamanını geçirmiş isek avukat yolu ile icraya verilme riski artacaktır. Bu gibi durumlarda borcunuzun avukata yansıması sizlere ek bir masraf daha çıkartacaktır.

Uygulanacak tüm haciz işlemleri için masraflar size yansıtılacak ve borcunuzun üstüne avukat ve dosya masrafları eklenerek sizi daha zor durumda bırakacaktır. Bu yüzden borcumuzun icraya düşmeden kapatılması bize her zaman ayrıcalıklar sunar. Bu sayede ek masraflar karşımıza çıkmaz ve borcumuzu fazla gecikme faizi ödemeden kapatma fırsatımız olur. işte bu durumlardan kurtulmanız için bazı bankalar size icralık bile olsanız kredi vermektedir. Sizden istenilen tek şart ise bankalarda siciliniz temiz olması ve her hangi bir bankaya borçtan dolayı hacizlik olmamanız olarak belirtilmektedir. Bir mağaza veya ev eşyaları ile ilgili olan borcunuz, araç için yaptığınız senet için olan borcunuz ve kısacası bankadan aldığınız bir hizmet karşılığında haciz işlemi başlatılmamasıdır. Siciliniz temiz ve kredi notunuz yüksek ise size ihtiyacınız olan miktar için kredi temini yapılabilir. Bu sayede borçlarınızı kapatır ve 48 aya varan vade seçenekleri ile kolaylıkla ödemenizin yolu açılır.

Yasal Takipte Olanlara Kredi

Bankadan aldığınız kredi veya kartlar için olan borcunuz sonucunda yasal takibe düşmüş iseniz ihtiyacınız için gereken parayı bankalardan temin etmeniz zordur. Bu yüzden sizlere çeşitli alternatifler sunan faktoring şirketleri ile irtibata geçmenizde fayda vardır. Bunun dışında sizler her hangi bir bankaya başvuru yaptığınızda yasal takipte olduğunuz görülür ve kredi başvurunuz ret cevabı alır. Eğer takipte olan bir borcunuz var ise nakit ihtiyaçlarınızı farklı yöntemler ile karşılamalısınız. Örnek olarak tanıdığınız bir kuyumcudan borç olarak altın alabilir, bu aldığınız altını bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Altın almak için sizlere senet ile satış gerçekleştiren kuyumcular bulunmaktadır. Bu kuyumculardan alış yapabilmek için tanıdığınız olmalı veya size kefil olabilecek bir tanıdık gerekmektedir. Bu sayede siciliniz kötü olsa’da nakit ihtiyacınızı bir nebze karşılama şansınız bulunur. Bunun dışında pek hoş karşılamadığımız bir yöntem olan tefeci sistemi ile’de nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Bu yönteme çok mecbur kalmadıkça başvurmayın ve eğer alacak iseniz tanıdığınız ve güvendiğiniz birisi olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde başınıza olmaz işler gelir ve sizi daha zor durumlara sokabilir. En başta tercih edebileceğiniz faktoring şirketlerine bakmanızı önerir, daha sonra kuyumcu yöntemi ile nakit bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun dışında yasal takipte olsanız bile kredi kullanabileceğiniz bankalar yer almaktadır. Bu bankalardan borç kapatma kredisi alabilir, yasal takipte olan borcunuzu kapatarak düzenli bir şekilde ödeme sözü verebilirsiniz.

Son zamanlarda artan kampanya ve kredi verme yarışını fırsat bilerek ihtiyaçlarımıza uygun kredi başvurusu için tüm bankaları deneyebilirsiniz. Sizler için sunulan onlarca fırsat içinden birini kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede zorluk çekmeden yasal takipte olan borcunuz için veya diğer ihtiyaçlarınız için kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız kredi yüksek miktarlar olmamak kaydı ile 10. Bin TL gibi bir miktarda ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanız durumunda onaylanma ihtimali yüksek olacaktır. Bu ihtimalinde garanti olması için üzerinize kayıtlı ev yada arabanızı ipotek ederek hızlı onay almayı sağlayabilirsiniz. Üzerinize olan bir mal varlığını teminat olarak göstermeniz durumunda siciliniz bozuk olsa bile bankalar sizlere bunu göz önüne alarak kredi verecektir. Bu sayede işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesini sağlayabilir, hiç bir sorun yaşamadan paranızı kullanabilirsiniz.

Borcu Olanlara Kredi Veren Banka Listesi

                       Banka                         Kredi Tutarı          Aylık Faiz Oranı           Vade Sayısı
               Garanti Bankası          10.000 TL                 % 1,84                  48 Ay
                   Denizbank          12,000 TL                 % 1,81                  48 Ay
              QNB Finansbank          10.000 TL                 %1,48                  48 Ay
                 Burganbank          20.000 TL                 %1,59                  48 Ay
                   Odeabank          5.000 TL                 % 1,95                  48 Ay

Yukarıda yer alan bankalar ve aylık faiz oranları zamanına göre değişkenlik gösterebilir. Kullanabileceğiniz kredi için bankaların müşteri hizmetlerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  Ayrıca İnternet bankacılığı aracılığı ile’de kredi başvurunuzu gerçekleştirerek sonucunu kısa mesaj veya sistem üzerinden hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Türkiye genelinde en hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan 5 tanesini sizler için belirttik. Bunun dışında diğer bankalardan’da başvurunuzu gerçekleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.