Kredi Sayfam

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! Üstelik Uygun Komisyonlar ile

Acil ihtiyaçlarınızda işinizi görebilecek olan Kredinizi biz çekelim, siz ödeyin firmaları hakkında detaylar, bu firmalara başvuru ve Biz çekelim, siz ödeyin danışmanlık firmaları hakkında bilgiler hazırladık. Para ihtiyacı olanlar için dikkatlice incelenmesi gereken konularda yer alıyor…

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin ! Üstelik Uygun Komisyonlar ile

Hepimizin zamanı geldiğinde acil para ihtiyacımız oluyor. Bankalar ile yaşadığımız ödeme problemleri nedeni ile kredi çekemiyor, nakit ihtiyaçlarımızı gidermek istiyoruz. Durum böyle olunca kredi risk raporumuza bakmadan bize para veren yerler arıyoruz.  Her zaman işimizi görecek ve bize ihtiyacımız olan parayı kendisi çekerek temin edecek yerler bulunuyor. Bugün sizlere bu işlemi nasıl yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede sizlerde ihtiyacınız olduğu anlarda anında nakit bulma imkanına sahip olabileceksiniz.  Sizin için parayı aşağıda belirttiğimiz yerler sağlamakta ve üzerine komisyon katarak size vermektedir. Ödemelerinizi siz komisyoncuya öder, oda bankaya öder. Sistem bu şekilde işlediği için ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekiyor. Alacağınız parayı belirttiğiniz vade gününde ödeme yapmanız iki taraf içinde sağlıklı olacaktır.,

Kredi çekemeyenler için daha önce belirttiğimiz bir konu olan, faturalı hatlara kredi seçeneğinden bahsetmiştik. Bunun dışında nakit ihtiyaçlarınızı çözebileceğiniz diğer seçenekleri bu yazımızda belirledik. Herkesin işine yarayacak, ihtiyacını misliyle giderecek ve rahat bir nefes alma imkanı sağlayacaktır. Türkiye’nin her yerinden ihtiyacı olan kişiler bu fırsatları değerlendirebilir. Kolay ve sorun yaşamadan değerlendireceğiniz bu işlemin adı ise; kredinizi biz çekelim, siz ödeyin ! olarak belirtilmiştir. Sizde nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyor iseniz bu seçenek hakkında ayrıntıları aşağıdan okumaya devam ediniz.

Kredinizi Biz Çekelim, Biz Ödeyelim Ne Demektir ?

Hayatımızda her zaman iyi şeylerin olacağını kestiremiyoruz. Zamanında yaptığımız düzensiz ödemeler ve geçirdiğimiz zor günler bizim karşımıza devamlı çıkıyor. Borcumuzu zamanında ödeyememiş, kredi taksitlerini aksatmış birisi olarak ihtiyacımız olduğunda para bulmakta zorlanıyoruz. Bu nedenle ileride yaşayacağımız nakit sıkıntısında çözümü başka yerlerde aramaya başlıyoruz.

Kısacası ödemelerde sıkıntı yaşadığımız için kredi notu düşüyor, tekrar kredi kullanmak için sicilimizin temizlenmesini beklemek zorunda kalıyoruz. İşte tamda burada bu sistem devreye giriyor. Sistemin işleyiş şekli ise oldukça basit. Sizin yerinize ihtiyacınız olan parayı sicili temiz olan firmalar çekiyor. Size bu parayı üzerine belirli komisyon katarak teslim ediyorlar. Siz ödeyeceğiniz taksitleri belirlediğinizde ödemeniz gereken tutar için senet imzalıyorsunuz. Üzerinizi kayıtlı bir mal varlığı var ise ipotek etme ihtimaliniz’de bulunuyor. İşte bu sistemi hayata geçiren yerler ”Kredinizi Siz Çekin, Biz Ödeyelim Firmaları” olarak adlandırılıyor. Güvenilir olan bu yerleri bulmak için araştırma yapmanız gerekli. Nakit ihtiyacınızı gidermek isterken yanlış adımlar atmamanızı öneriyoruz. Bu nedenle bulduğunuz firmayı araştırın, analiz edin ve haklarında yorumlar varsa değerlendirmeye alın.

Bu firmalar en çok; İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin , Bodrum, Antalya , Trabzon, Adana ve benzeri büyük şehirlerde tercih ediliyor. Milyonlarca insanın yaşadığı Türkiye’de bu firmaları bulmak oldukça basit. Bir çok yerde karşımıza çıkmakta ve bizi cezbedici komisyon oranları ile nakit hizmeti sunmaktadır. Dolandırıcıların tuzağına düşmemek için dikkatli olmalı, yukarıda’da belirttiğimiz gibi güvenilir yerler ile görüşme sağlamalısınız.

Kredinizi Biz Çekelim Firmaları Hangi Durumlarda Tercih Edilmeli ?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Eğer siciliniz temiz ise kesinlikle bu yöntemi kullanmanızı önermiyoruz. Eğer siciliniz oldukça kötü ve kredi kullanamıyor iseniz burayı dikkatli incelemelisiniz. Öncelikle bu firmaların güvenilir olması size avantaj sağlayabilir. Ama bilmediğiniz ve önerilmeyen bir firmaya kesinlikle başvurmayın. Başvuru yaptığınızı düşünerek imzalayacağınız senetleri paranızı almadan onaylamayın. Para karşılığına eşit gelmeyen tutarlar ve açık senet tuzaklarına düşmeyin. Bir çok kişi bu yöntemi suistimal ederek sizi daha zor duruma sokabiliyor. Bu nedenle emin adımlarla ilerlemeniz’de fayda var.

Eğer her şeye rağmen başvuru yapacak iseniz firmaların şu özellikleri taşıdığından emin olmalısınız;

  • Vergiye tabi olan resmi firmalar.
  • Bulunduğu adreste uzun zamandır ikamet eden, güven veren firmalar.
  • İnternet ortamında şikayet almamış, sıkça önerilmiş firmalar.
  • Kullanacağınız kredi tutarı için sizden aşırı faiz oranı talep etmeyen yerler.
  • Paranızı hazır olarak teslim ettikten sonra imza isteyen firmalar.

Yukarıdaki seçenekleri karşılayan bir yerden bu parayı almanız durumunda işinizi biraz daha garantiye alırsınız. Bu sayede hem sizi dolandırma fırsatı tanımaz, hemde güvenilir yerlerden para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken doğru adımları doğru yerde ve zamanda atmak.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin Firmalarına Başvuru

Bu firmalar genelde İnternet üzerinden aktif olarak sosyal medyayı kullanmaktadır. Büyük kitleye daha kısa sürede ulaşabilecekleri için buraları tercih etmekteler. Yapmanız gereken bu firmaları bulmak için büyük sosyal medya sitelerinde aramak istediğiniz kriterleri sorgulamak. Bu sayede karşınıza yüzlerce firma çıkacaktır. Bunlar arasında yoruma açık, herkes tarafından önerilmiş olan firmalar ile irtibat kurabilirsiniz. Başvuru için yapmanız gereken tüm işlemler bu kadar. Daha sonrasında size yetkili firma çalışanı dönecek, ne kadar kredi kullanmak istediğiniz hakkında bilgiler soracaktır. Komisyon tutarı ve aylık ödemeye anlaşmanız durumunda yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Başvuru sırasında kimlik bilgilerinizi kesinlikle karşı tarafa vermeyin. Olumlu bakılması durumunda yüz yüze görüşerek pazarlığınızı gerçekleştirin. Bu sayede sağlıklı sonuç alabilir, firmayı yerinde görerek tanıma şansına sahip olabilirsiniz.

Başvuru için sizden önden para göndermenizi isteyen, işlemlerin hızlanması için bunu öneriyor diyen yerlerden uzak durun. Kesinlikle para talebinde bulunan kişilerden uzak durunuz. Sizin yapacağınız başvuru, bir araya geldiğinizde işleme koyulacak ve size temin edilecektir.

Kredinizi Biz Çekelim Firmaları En Fazla Ne Kadar Kredi Veriyor ?

Bu firmalar sizin için çok yüksek miktarda para temini yapamazlar. Ancak başvurduğunuz yerden daha önce para almış, ödemenizi düzenli bir şekilde bitirmiş iseniz kullanma şansınız bulunuyor. Bunun dışında yüksek miktarda para almak için, sizden para karşılığında teminat göstermenizi isteyebilirler. Bu türlü bir yaklaşıma kesinlikle girmenizi tavsiye etmiyoruz. Eğer düşük miktarda nakit işinizi çözecek ise tercih etmelisiniz. Yüksek miktarda para almanız durumunda ödeme yapamaz iseniz büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle firmanın size ne kadar yüksek verdiği değil, sizin ne kadara ihtiyacınız olduğudur.

Eğer firma güvenilir ve uzun zamandır çalıştığınız bir yer ise aranızda güven sorunu olmayacaktır. Bunun dışında yukarıda söylediklerimizi dikkate almalısınız.

Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları Güvenilir mi ?

Bu firmalar genelde sosyal medya aracılığı ile ilan vermektedir. Bu nedenle güvenilir olup olmadığını tanışmadan söylemek imkansız. Çok dikkatli olmalı, yapılan yorumların herkese açık bir şekilde yapıldığına dikkat etmeniz gerekiyor. Sahte kullanıcılar ile yorum yaparak kendilerini güvenilir gösteren firmalara dikkat edin. Güvenilir olan firmalar ise sizinle yüz yüze görüşme yaptıktan sonra kendisini kanıtlayan firmalar olacaktır. Bu nedenle ya arkadaş önerisi ile, yada detaylı araştırmalar sonucunda para ihtiyacınızı bu firmalardan temin edin. Olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına bu paylaşımımızı tüm arkadaşlarınız ve çevrenizdekiler ile paylaşmanız büyük önem taşıyor. Bilgilen, bilgilendir mantığı ile herkes güvenli nakit çözümüne kavuşsun. Bize öneri veya sormak istediğiniz konular hakkında aşağıdan yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı günler geçirmeniz dileklerimiz ile…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.