Kredi Sayfam

Akbank Esnaf Kredisi 2019

Akbank esnaf kredisi 2019 şartlarını ve başvurusunu inceleyerek size en uygun krediye cazip ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Akbank’ın esnaflar için sunduğu kredinin faiz oranlarına, vade seçeneklerine, başvuru şekillerine, gerekli evraklara ve diğer tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Akbank Esnaf Kredisi 2019

Akbank esnaf kredileri, yeni bir iş yeri açmak ya da mevcut işlerini büyütmek isteyen kişilere büyük avantajlar ve uygun geri ödeme koşullarıyla verilen bu krediler, Akbank tarafından esnaflara ve KOBİ’lere sunulmaktadır. Pek çok kanal üzerinden başvuru olanağına sahip olan esnaf kredileri, aynı zamanda uygun faiz oranlarına sahip olmalarıyla diğer banka kredilerinden ayrılmaktadır.

Akbank Esnaf Kredisi Kampanyaları

KOBİ’lere ve esnaflara destek olmak amacıyla verilen esnaf kredileri, düşük faiz oranlarına sahip olan ve geri ödeme koşulları konusunda müşterilerini zora sokmayan kredilerdir. Banka aynı zamanda sunmuş olduğu pek çok avantajlı kredi türüyle de müşterilerinin tam da ihtiyacı olan çözümü onlara sunmaktadır. Aşağıda sizin için listelenmiş olan pek çok Akbank esnaf kredisi türlerinden istediğinizi seçebilir ve siz de ihtiyaçlarınızı uygun yolla karşılayabilirsiniz. Akbank esnaf kredisi seçenekleri;

 • Akbank 6 ay geri ödemesiz esnaf kredisi,
 • Akbank 3 ay ertelemeli sabit taksitli esnaf kredisi,
 • Akbank esnaf taşıt kredisi,
 • Akbank konut/ iş yeri kredisi,
 • Akbank Rotatif krediler,
 • Akbank faizsiz KOSGEB kredileri,
 • Akbank nakit yönetim kredisi,
 • Axess tedarik kredisi,
 • Akpos kredisi,
 • Sabit faiz oranlı Akbank spot kredileri,

Gibi krediler bankanın işletme sahiplerine sunmuş olduğu en avantajlı esnaf kredileridir. Sizde ihtiyacınız olan kredilere istediğiniz anda başvurabilir ve ihtiyaçlarını Akbank esnaf kredileriyle kolayca giderebilirsiniz.

Akbank 6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi

Akbank’tan esnaf olanlara ya da kendi işletmesine sahip olanlara büyük olanak! 6 ay geri ödemesiz kredi seçenekleriyle Akbank müşterileri, aldıkları kredileri 6 aydan sonra geri ödemeye başlıyor. Her anlamda esnafın geri ödeme durumunu kolaylaştırmak için düzenlenmiş olan bu kredi, aynı zamanda müşterilerine nakit sıkıntısı çektikleri anda 3 ay ya da 6 ay boyunca faizsiz taksitlerini geri ödeme imkânı sunar. Bankadan oldukça kısa bir zamanda alınabilen 6 ay ödemesiz esnaf kredisi yaklaşık 50.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkânı sunar. Ayrıca 36 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlayan bu krediye hem online banka sisteminden hem de SMS yoluyla başvurmak mümkündür.

Akbank Esnaf Taşıt Kredisi

Araç ihtiyaçlarını karşılamak üzere işletme sahiplerine verilen esnaf taşıt kredileri, düşük faiz oranları ve 3 ay ertelemeli seçenekleriyle oldukça talep edilen Akbank kredilerinden bir tanesidir. Akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu esnaf taşıt kredisi özellikleri;

 • Banka tarafından uygun geri ödeme koşulları ile verilen bu krediler kişilerin maddi durumları göz önünde bulundurularak 3 ay faizsiz bir şekilde ertelenebilir.
 • Alınan bu kredilerle kişiler iş yerlerine uzun süreli maddi imkân seçeneği sunarlar,
 • Alınan bu kredi müşterilerin ikinci el ya da 0 km tüm araç alımları için geçerlidir.
 • İş yerinde filo kullanan işletme sahipleri ise daha düşük faiz oranlarıyla Akbank esnaf taşıt kredisi imkânlarından faydalanabilirler.

Akbank Konut/İşyeri Kredisi

Akbank konut-işyeri kredileri, kredinin kullanacağı evin ya da binanın yaşına bakmaksızın verilmektedir. Verilen bu kredilerle işletme sahipleri iskân veya kat mülkiyet tapusu olan her konutu oldukça uygun koşullarda satın alabilmektedirler. Bu sayede kişiler;

 • Almış oldukları kredileri, sabit veya artan taksit imkânlarıyla geri ödeyebilirler.
 • En fazla 5 yıl vade ile bankanın sunmuş olduğu bu krediyi alabilir ve kendilerine uygun ödeme planıyla geri ödeyebilirler.
 • Konut-işyeri kredisini döviz ve TL’ye endeksli olarak alabilirler.

Yukarıda verilen Akbank konut-işyeri kredileri avantajları, pek çok bankaya göre oldukça avantajlı kredilerdir. Banka tarafından sağlanan bu krediyi almak isteyen kişiler bu krediyi sadece Akbank Konut Kredileri Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu kurallarına göre kullanabilmektedirler. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak Akbank konut-işyeri kredisi başvurusu için bankanın kredi şartlarını yerine getiren herkes başvurabilmektedir.

Akbank Olduğunda Öde Esnaf Kredisi

Bankanın esnafın ani ve acil para ihtiyaçlarında devreye giren kredi türlerinden birisi olan olduğunda öde kredi çeşidi, 12 ay vade ve düşük faiz oranlarıyla müşterilere sunulmaktadır. Banka tarafından oldukça avantajlı fırsatlarla sunulan bu kredinin diğer bir önemli özelliliği ise kişilerin o ay ki kazanmış olduğu gelire göre ödeme yapabilmeleridir. Olduğunda öde Akbank kredisi ile kişiler;

 • Almış oldukları kredinin ana parasını 12 ay vadeyi aşmayacak şekilde istedikleri zamanda ve miktarda ödeyebilme şansına sahip olmalarıdır.
 • Alınan krediler için faiz oranları değişmez ve sabit faiz oranlarıyla kişiler kredilerini ödeyebilirler.

Akbank Olduğunda Öde Esnaf Kredisi Başvuru Yolları

Pek çok kanal üzerinden başvuru şansına sahip olan müşteriler en kolay yol olan SMS yöntemiyle olduğunda öde kredi başvurularını yapabilmektedirler. SMS yoluyla başvuru yapmak isteyen kişiler OLDUGUNDAODE yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazarak 4425’e kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Kredi başvuru talepleri oldukça kısa sürede banka tarafından kişilere gönderilmektedir. Bu sayede oldukça kolay kredi başvurusu yapabilen kişiler, uygun ödeme koşullarıyla aldıkları kredileri zorlanmadan geri ödeyebilirler.

Akbank Rotatif Krediler

Esnafların acil nakit ihtiyaçlarını gidermek için büyük bir alternatif olarak sunulan Akbank rotatif krediler işletme sahiplerine nakit ihtiyaçlarını istedikleri tutarda ve zamanda Akbank’tan aldıkları bu krediyle sunma imkânı sağlar. Aynı zamanda rotatif kredilerde kişiler aldıkları kredileri geri öderken sabit faiz oranlarını ile kredinin tamamını birden karşılayabilirler. Özellikle kısa süreli ihtiyaçların giderilmesinde oldukça büyük bir rol oynayan Akbank rotatif kredilerini kişiler başvuru şartlarına göre döviz ya da TL olarak kullanabilirler.

Akbank Faizsiz KOSGEB Kredisi

Esnafın ve tüm girişimcilerin yanında olan Akbank, KOSGEB’le yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde 50.000 TL’ye kadar faizsiz kredi imkânı sunmaktadır. Akbank KOSGEB hibe kredisiyle 36 ay vadeli olarak kredi geri ödemelerini yapabilirler. Banka tarafından verilen diğer önemli avantaj ise kredinin 1 yıl geri ödemesiz dönem imkânı bulunmasıdır. Kredi ayrıca kişilere 3 ayda bir ödeme imkânı da sağlamaktadır. Akbank’ın sunmuş olduğu kredi şartlarını sağlayan herkes Akbank faizsiz KOSGEB kredisine başvurma hakkına sahiptir. Ancak bu kredi kullanılırken KOSGEB’ten onay almak şarttır. KOSGEB’ten onay alan herkes faizsiz kredi başvurusu için Akbank şubelerine müracaat edebilmektedir.

Akbank Nakit Yönetim Kredisi

Vergi borçlarını vaktinde ödeme imkânı tanıyan nakit yönetim kredisi, işletme sahiplerinin kullanacakları nakit yönetim kredisiyle;

 • Kurumlar ve Gümrük vergisi,
 • SSK pirim borcu,
 • Elektrik faturaları,

Gibi pek çok borcunu bu kredi sayesinde geri ödeyebilmektedirler. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu diğer bir alternatif ise kısa süreli nakit ihtiyaçları için Axess tedarik kredisi ve Ak Pos kredilerini de oldukça kolay bir şekilde bankadan çekebilmeleridir. Özellikle mal alımlarında kullanılan Axess tedarik kredileri, nakit ihtiyaçlarına acil çözümler sunan oldukça önemli bir kredidir. Ayrıca kredide faiz oranları değişse dahi sizlere değişmeyen faiz oranlarıyla sunulan bu kredilerin 3 ay gibi oldukça kısa bir vade süreci bulunmaktadır. Oldukça uygun koşullarda müşterilere sunulan Axess tedarik kredileri sadece TL üzerinden verilebilmektedir. Krediler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler Akbank şubelerine uğrayarak ya da bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kendisine en uygun kredi seçeneği hakkında bilgi alabilir ve kredi başvurularını buna göre yapabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.