PTT Kargo Takip Sorgulama – Gönderi Kargom Nerede ?

PTT Kargo Takip Sorgulama – Gönderi Kargom Nerede ?
27 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 1.028 kez okundu.

PTT Kargo takip sistemi ile gönderi yaptığınız tüm ürün veya eşyaları kolaylıkla öğrenme şansınız bulunuyor. Size verilen barkod numarasını girerek hızlı ve kolay bir şekilde sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, ne zaman elinize ulaşacağını anlık olarak takip edebilirsiniz. Postane ile gönderi işlemi yaptığımızda güvenli bir teslimat sağlayacağını hepimiz bilmekteyiz. Uzun yıllar hizmetlerine aralıksız devam ederek bizlere en büyük fırsatlar ve avantajlı taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede göndermek istediğimiz bir eşya veya belge olduğunda rahatlıkla yerine ulaşmasını bekleyebiliriz. Dünya genelinde taşımacılık denince akla gelen yurt içi ve yurt dışı gönderi uygulaması olarak bilinmektedir. Bu sayede ister yurt içinde, ister yurt dışında yer alan yakınlarımıza ve sevdiklerimize hızlı ve sorunsuz bir şekilde gönderi yapabilmekteyiz. Güvenli bir şekilde paketlenen gönderi yerine ulaşıncaya kadar kimse tarafından açılmaz ve zarar görmez. Bu yüzden gönül rahatlığı ile gönderdiğimiz kargonun yerine ulaşmasını bekleyebiliriz. Her zaman PTT Kargo ile tanışma şansımız bulunmakta ve bize yakın olan şubeleri sayesinde istediğimiz zaman kargo gönderimi yapabilmekteyiz. Diğer kargo seçeneklerine göre daha uygun ve daha hızlı hizmet verdiğinin’de altını çizmekte fayda var. Teslim edilen paketiniz en kısa sürede hazırlanarak ilk çıkacak araca yüklenir ve teslim edilmek üzere adrese doğru yola çıkar. İster size en yakın PTT kargo şubelerinden, ister iseniz’de ev ve iş adresinizden kolaylıkla teslim alabilirsiniz. Günden güne hızla gelişen teknoloji ve yenilikler sayesinde her geçen gün yeni bir özelliği’de kendisinde barındırmayı başarmıştır. PTT tarafından sunulan bu hizmet ile binlerce vatandaş rahat nefes almış, paketlerini güvenli bir şekilde ulaştırmanın keyfini yaşamıştır. Bunun yanı sıra hemen yurt içi ve yurt dışı gönderi takibini yapmak için hemen http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresine tıklayın ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin. Sizlere en hızlı bilgiyi sağlamak için kurulmuş olan bu sayfa üzerinden Barkod numarasını girerek tüm sonuçlara erişme imkanınız bulunmaktadır. Her zaman güvenli ve en sık tercih edildiğini bilmenizde fayda olduğunu düşünüyor ve aşağıda daha detaylı bilgilere ulaşmak için incelemenizi öneriyoruz.

İLGİLİ:  KOSGEB Güncel Bilgiler Burada!PTT Kargo Çalışma Saatleri

Hepimizin merak ettiği çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgileri sizlere sunmak istedik. Öncelikle hafta içi yapılabilecek tüm işlemlerinizi yapmanızı öneriyoruz. Aksi taktirde hafta sonuna bırakmanız durumunda işlem yapma şansınızı kaybedebilirsiniz. Çoğu postane şubesi hafta sonu hizmet vermemektedir. Sadece merkez olarak hizmet veren Postanelerde cumartesi günleri öğle saatine kadar hizmet verilebilmektedir. Bunun dışında pazar günü açık olarak bulmanız imkansızdır. Bunun dışında resmi tatil ve bayramlarda’da kurumun açık bir şubesi bulunmamaktadır. Bu yüzden bayram öncesi yapmak istediğiniz tüm işlemleri bitirmeli ve tatilden etkilenmemelisiniz. Posta, Telgraf, Kargo ve diğer hizmetler için destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri’de sizlere sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Bu yüzden almak istediğiniz tüm destek ihtiyaçlarınızı tatil günlerinden önce yapmanızda fayda var.  Günden güne yerini genişletmeye devam etmekte ve şubesi olmayan yerlere yeni şubeler açarak hizmette sınır tanımamaktadır. Mutlaka oturduğunuz yerde bir PTT şubesi bulunur ve bu şubelerin hafta içi çalışma saatleri aşağıda yer almaktadır;

Hafta içi Çalışma saatleri: 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:00

PTT Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri ile müşterilerine her konuda yardımcı olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Dilediğiniz zaman ister ev, ister cep telefonunuz ile 444 1 788 müşteri hizmetleri numarasını çevirerek almak istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için telefon başında bekleyen temsilcilere yaşadığınız sorun ve sorular ile ilgili’de bildiride bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerinde yapabileceğiniz işlemlerde sınır yoktur. Para çekme ve gönderme dışında gönderi, bakiye sorgulama, takip ve bilgi edinme gibi tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak PTT’nin kendi sitesi üzerinden’de üye girişi yaparak merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git